Lata temu. Zrzynka z "Dragon Balla" i pewnie stu milionów innych produkcji. Za to pozbawiona przemocy (mistrzowie sztuk walki nie napierdalają się rękami i nogami tylko żywiołami, nad którymi panują...), humoru i klimatu przygody tych z DB.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi
-- Laozi
08-12-2012, 21:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2012, 21:57 przez Hitch.)





