Michael Caine - mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni weteran filmów Nolana, który dołączy do obsady Interstellar. Jego występ na pewno nie będzie mi przeszkadzał, ale już się obawiam o news z Tomem Hardym, Marion, lub JGL.
04-05-2013, 09:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2013, 10:48 przez Juby.)





