Hehe, fakt, pierwsze zdanie nia ma sensu - chodziło o to, po co od razu zlewać te wpadki, które już zostały spisane i są w bazie? Zwłaszcza, że bez takiego spisu już istniejących wpadek, czytelnicy na pewno będą podsyłać to samo, co już było.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
05-06-2013, 17:35





