Spider-Man 3 (2007)
#36
Co jest, nikt jeszcze nie widział czy wszystkich zatkało? ;)

Ja byłem, widziałem i srodze zawiodłem się. Nie ma już mowy o zwyżkowej tendencji serii, nie został nawet utrzymany poziom świetnej drugiej części. W mojej klasyfikacji umieściłbym go delikatnie wyżej od pierwszej części. Po pierwsze sprawdziły się moje wcześniejsze obawy, że tak duża ilość villainów okaże się błędem. Po drugie, nie podoba mi się cały background filmu, to jak odbierany jest pająk przez filmowy świat, w jakiej tonacji jest pokazywany, nie wspominając już o perfidnym ujęciu pajęczaka z przeogromną amerykańską flagą w tle, które jest już wręcz śmieszne i to bynajmniej nie w pozytywnym znaczeniu...
Film nawet jak na komiksową tendencję bywa wyjątkowo głupi, czasem niektóre rzeczy są tak żenujące, że aż zabawne. W scenie, w której Peter, niczym zbity jamniczek, mówi bandziorowi: "wybaczam", parsknąłem śmiechem.
Niemniej ogląda się to znośnie, te 140 minut upływa na sali niezauważalnie, czas się nie dłuży, na pojedynki patrzy się przyjemnie, efekty są niezłe ale niestety minusów i słabizn w tym filmie od groma.

Aha, i tak jeszcze na koniec strip komiksowy, który mnie dzisiaj rozwalił:
http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20070505.jpg

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
RE: Spiderman 3 - military - 16-07-2011, 22:58
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 16-07-2011, 23:23
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 00:39
RE: Spiderman 3 - military - 17-07-2011, 09:52
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 11:36
RE: Spiderman 3 - Rodia - 17-07-2011, 10:21
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 11:11
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 11:45
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 11:49
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 11:57
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 12:09
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 12:17
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 12:25
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 12:37
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 17:19
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 12:04
RE: Spiderman 3 - BezcelowyAlbatros - 17-07-2011, 12:23
RE: Spiderman 3 - BezcelowyAlbatros - 17-07-2011, 12:29
RE: Spiderman 3 - Gieferg - 17-07-2011, 15:40
RE: Spiderman 3 - Bucho - 17-07-2011, 16:45
RE: Spiderman 3 - Motoduf - 17-07-2011, 16:53
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 14-05-2012, 17:49
RE: Spiderman 3 - Gieferg - 20-06-2012, 22:22
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 22-06-2012, 10:14
RE: Spiderman 3 - Bogdan - 22-06-2012, 10:32
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 18:57
RE: Spiderman 3 - Cyberman - 31-08-2013, 19:05
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 31-08-2013, 20:59
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 22:22
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 23:26
RE: Spiderman 3 - Bogdan - 31-08-2013, 23:30
[] - hops - 12-11-2006, 21:23
[] - Mierzwiak - 12-11-2006, 21:34
[] - MOLQ - 12-11-2006, 23:26
[] - Akaki - 12-11-2006, 23:39
[] - MOLQ - 12-11-2006, 23:41
[] - Mierzwiak - 12-11-2006, 23:50
[] - hops - 13-11-2006, 12:29
[] - Don Vito - 13-11-2006, 14:55
[] - military - 13-11-2006, 20:40
[] - Don Vito - 13-11-2006, 21:17
[] - hops - 13-11-2006, 21:42
[] - Łukasz Waligórski - 14-11-2006, 14:01
[] - Karol - 14-11-2006, 15:18
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 15:50
[] - Karol - 14-11-2006, 16:05
[] - Anonymous - 14-11-2006, 16:05
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 16:13
[] - hops - 14-11-2006, 16:58
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 17:33
[] - Akaki - 04-05-2007, 13:11
[] - Jakuzzi - 04-05-2007, 13:44
[] - Mierzwiak - 04-05-2007, 13:48
[] - military - 04-05-2007, 14:52
[] - Don Vito - 04-05-2007, 14:57
[] - military - 04-05-2007, 15:00
[] - Hitch - 04-05-2007, 15:01
[] - Anonymous - 04-05-2007, 15:09
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:10
[] - Anonymous - 04-05-2007, 15:14
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:21
[] - Akaki - 04-05-2007, 15:28
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:35
[] - Jakuzzi - 04-05-2007, 16:58
[] - Anonymous - 04-05-2007, 17:11
[] - Tyler Durden - 05-05-2007, 21:11
[] - Gal Anonim - 06-05-2007, 15:26
[] - Mefisto - 06-05-2007, 21:42
[] - Akaki - 08-05-2007, 17:29
[] - Sulej - 08-05-2007, 21:30
[] - Akaki - 08-05-2007, 23:33
[] - Anonymous - 09-05-2007, 00:13
[] - desjudi - 09-05-2007, 14:56
[] - Jakuzzi - 09-05-2007, 15:26
[] - Yossa - 09-05-2007, 16:02
[] - Don Vito - 09-05-2007, 16:05
[] - Yossa - 09-05-2007, 16:10
[] - Akaki - 09-05-2007, 17:58
[] - military - 09-05-2007, 18:08
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 18:18
[] - Azgaroth - 09-05-2007, 18:36
[] - Akaki - 09-05-2007, 18:49
[] - Azgaroth - 09-05-2007, 18:52
[] - Akaki - 09-05-2007, 19:07
[] - desjudi - 09-05-2007, 19:10
[] - Anonymous - 09-05-2007, 19:16
[] - military - 09-05-2007, 19:28
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 20:14
[] - military - 09-05-2007, 20:33
[] - hops - 09-05-2007, 20:50
[] - desjudi - 09-05-2007, 22:16
[] - Great Gonzo - 09-05-2007, 22:25
[] - Yossa - 09-05-2007, 22:31
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 22:48
[] - Great Gonzo - 09-05-2007, 22:50
[] - Don Vito - 10-05-2007, 15:44
[] - Anonymous - 13-05-2007, 00:11
[] - Mental - 13-05-2007, 00:43
[] - Hitch - 13-05-2007, 00:46
[] - Mental - 13-05-2007, 00:48
[] - Anonymous - 13-05-2007, 01:34
[] - Mental - 13-05-2007, 01:46
[] - Azgaroth - 17-05-2007, 15:27
[] - Revan - 06-09-2007, 22:07
[] - Glut - 06-09-2007, 22:17
[] - Anonymous - 06-09-2007, 22:22
[] - Snuffer - 06-09-2007, 22:24
[] - Eorath - 06-09-2007, 22:35
[] - Maik - 10-09-2007, 13:22
[] - Anonymous - 10-09-2007, 13:35
[] - Maik - 11-09-2007, 14:41
[] - military - 11-09-2007, 14:43
[] - Anonymous - 29-09-2007, 01:16
[] - KISS45 - 21-05-2008, 00:54
[] - Mierzwiak - 07-09-2008, 20:13
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:23
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:37
[] - Rodia - 10-11-2009, 00:38
[] - Corn - 10-11-2009, 00:38
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:41
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:41
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:44
[] - Gal Anonim - 10-11-2009, 00:48
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:51
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:57
[] - Snappik - 10-11-2009, 11:21
[] - Pitero - 10-11-2009, 12:20
[] - Pitero - 10-11-2009, 14:01
[] - Wawrzyniec - 10-11-2009, 14:43
[] - Corn - 10-11-2009, 20:34
[] - Martinipl - 15-03-2011, 23:13
[] - Mr. ?? - 23-04-2011, 00:15

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man (temat ogólny) Pelivaron 36 1,963 31-05-2026, 07:20
Ostatni post: Rozgdz
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 238 47,122 02-04-2025, 16:38
Ostatni post: Danus
  Spider-Man Trilogy (2002-2007) Anonymous 229 62,287 03-01-2025, 18:21
Ostatni post: marsgrey21
  The Amazing Spider-Man 2 (2014) Pitero 1,026 170,211 16-08-2024, 10:58
Ostatni post: srebrnik
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 192,562 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Superman: Doomsday (2007) Maik 18 5,649 24-09-2007, 18:08
Ostatni post: Hitch



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości