Spider-Man 3 (2007)
#37
Podobał mi się film, tak na 7.5/10, może 8/10. Dobry (nie nudny jak Superman Returns) choć z dialogów czasem wiało naiwnościa i banałem. Co tu pisać...
Bardzo mi się podobało - Sandman był fajny, Harry też, a starcie wściekłego Harry'ego z wściekłym Peterem i zachowanie tego drugiego było kapitalne. Tylko gdyby "zły" Parker nie miał takiej głupawej fryzury "na Adolfa", byłoby lepiej. Jeśli chodzi o Venoma to było go zdecydowanie za mało, miał za małe zęby, brakowało jęzora i demonicznego głosu. No i Eddie Brock powinien zostać wprowadzony już w drugiej części, moim zdaniem. Powinni też zabić wreszcie ciocię May, jak głosiły niektóre plotki - byłoby znacznie lepiej. Jeśli chodzi o Mary Jane to bardzo mi się podobała, lepsza niż w poprzednich częściach, do tego ładniejsza.

Ogółem bardzo fajnie, póki co 7.5/10. Dobrze się na nim bawiłem, mimo że było pare głupot i banałów. Czekam na czwartą część, choć tym razem scenariuszem powinien zająć się ktoś inny (a przynajmniej nie tylko bracia Raimi).

I już od dawna powtarzam, że to James Franco powinien grać Parkera. W gruncie rzeczy, Tobey Maguire pasuje lepiej na Harry'ego, a Franco na Parkera pasuje fantastycznie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
RE: Spiderman 3 - military - 16-07-2011, 22:58
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 16-07-2011, 23:23
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 00:39
RE: Spiderman 3 - military - 17-07-2011, 09:52
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 11:36
RE: Spiderman 3 - Rodia - 17-07-2011, 10:21
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 11:11
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 11:45
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 11:49
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 11:57
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 12:09
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 12:17
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 12:25
RE: Spiderman 3 - Gal Anonim - 17-07-2011, 12:37
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 17-07-2011, 17:19
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 17-07-2011, 12:04
RE: Spiderman 3 - BezcelowyAlbatros - 17-07-2011, 12:23
RE: Spiderman 3 - BezcelowyAlbatros - 17-07-2011, 12:29
RE: Spiderman 3 - Gieferg - 17-07-2011, 15:40
RE: Spiderman 3 - Bucho - 17-07-2011, 16:45
RE: Spiderman 3 - Motoduf - 17-07-2011, 16:53
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 14-05-2012, 17:49
RE: Spiderman 3 - Gieferg - 20-06-2012, 22:22
RE: Spiderman 3 - Mr. ?? - 22-06-2012, 10:14
RE: Spiderman 3 - Bogdan - 22-06-2012, 10:32
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 18:57
RE: Spiderman 3 - Cyberman - 31-08-2013, 19:05
RE: Spiderman 3 - Mierzwiak - 31-08-2013, 20:59
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 22:22
RE: Spiderman 3 - shamar - 31-08-2013, 23:26
RE: Spiderman 3 - Bogdan - 31-08-2013, 23:30
[] - hops - 12-11-2006, 21:23
[] - Mierzwiak - 12-11-2006, 21:34
[] - MOLQ - 12-11-2006, 23:26
[] - Akaki - 12-11-2006, 23:39
[] - MOLQ - 12-11-2006, 23:41
[] - Mierzwiak - 12-11-2006, 23:50
[] - hops - 13-11-2006, 12:29
[] - Don Vito - 13-11-2006, 14:55
[] - military - 13-11-2006, 20:40
[] - Don Vito - 13-11-2006, 21:17
[] - hops - 13-11-2006, 21:42
[] - Łukasz Waligórski - 14-11-2006, 14:01
[] - Karol - 14-11-2006, 15:18
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 15:50
[] - Karol - 14-11-2006, 16:05
[] - Anonymous - 14-11-2006, 16:05
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 16:13
[] - hops - 14-11-2006, 16:58
[] - Mierzwiak - 14-11-2006, 17:33
[] - Akaki - 04-05-2007, 13:11
[] - Jakuzzi - 04-05-2007, 13:44
[] - Mierzwiak - 04-05-2007, 13:48
[] - military - 04-05-2007, 14:52
[] - Don Vito - 04-05-2007, 14:57
[] - military - 04-05-2007, 15:00
[] - Hitch - 04-05-2007, 15:01
[] - Anonymous - 04-05-2007, 15:09
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:10
[] - Anonymous - 04-05-2007, 15:14
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:21
[] - Akaki - 04-05-2007, 15:28
[] - Don Vito - 04-05-2007, 15:35
[] - Jakuzzi - 04-05-2007, 16:58
[] - Anonymous - 04-05-2007, 17:11
[] - Tyler Durden - 05-05-2007, 21:11
[] - Gal Anonim - 06-05-2007, 15:26
[] - Mefisto - 06-05-2007, 21:42
[] - Akaki - 08-05-2007, 17:29
[] - Sulej - 08-05-2007, 21:30
[] - Akaki - 08-05-2007, 23:33
[] - Anonymous - 09-05-2007, 00:13
[] - desjudi - 09-05-2007, 14:56
[] - Jakuzzi - 09-05-2007, 15:26
[] - Yossa - 09-05-2007, 16:02
[] - Don Vito - 09-05-2007, 16:05
[] - Yossa - 09-05-2007, 16:10
[] - Akaki - 09-05-2007, 17:58
[] - military - 09-05-2007, 18:08
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 18:18
[] - Azgaroth - 09-05-2007, 18:36
[] - Akaki - 09-05-2007, 18:49
[] - Azgaroth - 09-05-2007, 18:52
[] - Akaki - 09-05-2007, 19:07
[] - desjudi - 09-05-2007, 19:10
[] - Anonymous - 09-05-2007, 19:16
[] - military - 09-05-2007, 19:28
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 20:14
[] - military - 09-05-2007, 20:33
[] - hops - 09-05-2007, 20:50
[] - desjudi - 09-05-2007, 22:16
[] - Great Gonzo - 09-05-2007, 22:25
[] - Yossa - 09-05-2007, 22:31
[] - Mierzwiak - 09-05-2007, 22:48
[] - Great Gonzo - 09-05-2007, 22:50
[] - Don Vito - 10-05-2007, 15:44
[] - Anonymous - 13-05-2007, 00:11
[] - Mental - 13-05-2007, 00:43
[] - Hitch - 13-05-2007, 00:46
[] - Mental - 13-05-2007, 00:48
[] - Anonymous - 13-05-2007, 01:34
[] - Mental - 13-05-2007, 01:46
[] - Azgaroth - 17-05-2007, 15:27
[] - Revan - 06-09-2007, 22:07
[] - Glut - 06-09-2007, 22:17
[] - Anonymous - 06-09-2007, 22:22
[] - Snuffer - 06-09-2007, 22:24
[] - Eorath - 06-09-2007, 22:35
[] - Maik - 10-09-2007, 13:22
[] - Anonymous - 10-09-2007, 13:35
[] - Maik - 11-09-2007, 14:41
[] - military - 11-09-2007, 14:43
[] - Anonymous - 29-09-2007, 01:16
[] - KISS45 - 21-05-2008, 00:54
[] - Mierzwiak - 07-09-2008, 20:13
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:23
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:37
[] - Rodia - 10-11-2009, 00:38
[] - Corn - 10-11-2009, 00:38
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:41
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:41
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:44
[] - Gal Anonim - 10-11-2009, 00:48
[] - Mierzwiak - 10-11-2009, 00:51
[] - SonnyCrockett - 10-11-2009, 00:57
[] - Snappik - 10-11-2009, 11:21
[] - Pitero - 10-11-2009, 12:20
[] - Pitero - 10-11-2009, 14:01
[] - Wawrzyniec - 10-11-2009, 14:43
[] - Corn - 10-11-2009, 20:34
[] - Martinipl - 15-03-2011, 23:13
[] - Mr. ?? - 23-04-2011, 00:15

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man (temat ogólny) Pelivaron 36 1,985 31-05-2026, 07:20
Ostatni post: Rozgdz
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 238 47,182 02-04-2025, 16:38
Ostatni post: Danus
  Spider-Man Trilogy (2002-2007) Anonymous 229 62,332 03-01-2025, 18:21
Ostatni post: marsgrey21
  The Amazing Spider-Man 2 (2014) Pitero 1,026 170,317 16-08-2024, 10:58
Ostatni post: srebrnik
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 192,611 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Superman: Doomsday (2007) Maik 18 5,655 24-09-2007, 18:08
Ostatni post: Hitch



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości