hmm...krótko: sredni film - warty obejrzenia jedynie dla ciemnej strony Petera i Spidera w jednym, bo jest fajnie pokazana. Cala reszta chwilami mierzi, czesto razi, a jeszcze czesciej jest po prostu glupia. Ale efekty fajne i niezle sie oglada :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings
06-05-2007, 21:42





