Świetny wywiad z Carpenterem , Corenbergiem i Landisem na temat horrorów i nie tylko. Podczas wywiadu Carpenter i Cronenberg byli jeszcze w fazie produkcji The Thing i Videodrome, więc bardzo fajnie się ich słucha. Poruszają też temat kategoryzacji wiekowych filmów. Corenberg wspomina o ostrych kanadyjskich sankcjach w przypadku wypuszczenia filmu z kategorią X w tym kraju :)
30-10-2013, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013, 15:04 przez Predator895.)





