W Siedem powolna narracja? Nie zgodzę się. W tym filmie nie ma dłużyzn, czego o Zodiaku powiedzieć nie można. Ale oglądając tego drugiego nie można oprzeć się wrażeniu, że to wszystko jest celowe, te dłużyzny, ciągłe dialogi i ścisłe poleganie na książce i jak najwierniejsze jej oddanie.
Może właśnie dlatego jest uważany za najdojrzalszy? A może dlatego, że jest bardziej anty cool niż wszystko co nakręcił wcześniej i że kompletnie olewa upodobania i przyzwyczajenia widza.
ChGW (Chuj go wie) :)
Może właśnie dlatego jest uważany za najdojrzalszy? A może dlatego, że jest bardziej anty cool niż wszystko co nakręcił wcześniej i że kompletnie olewa upodobania i przyzwyczajenia widza.
ChGW (Chuj go wie) :)
Aktualnie rządzi: ja
28-06-2007, 16:21





