Wygląd jaki taki mógł się nie zmienić, dodali po prostu skrzydła połączone z łapami.
Dla mnie whatever :)
Dla mnie whatever :)
23-11-2013, 21:00
|
The Hobbit, Parts 1 & 2 & 3
|
|
|
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |