McClane, świetna robota! Z "The Gateway" najbardziej podoba mi się wersja z czarnym tłem dla tytułu i z torebką na kolbie.
Plakat do Hitchcock'a ma fajny klimat. Gdybym zobaczył s klepie wydanie DVD z taką okładką chciałbym ją kupić na bank.
Plakat do Hitchcock'a ma fajny klimat. Gdybym zobaczył s klepie wydanie DVD z taką okładką chciałbym ją kupić na bank.
Putin o sytuacji na Krymie: "Przechodziliśmy, z tragarzami..."
01-02-2014, 20:28





