13 posterunek
#3
Drugi sezon ma wyjść na Gwiazdę 2007, takie info jest na pudełku.
Moim zdaniem oba sezony są fajne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
13 posterunek - fipii - 20-07-2007, 15:51
[] - Hitch - 20-07-2007, 15:54
[] - fipii - 20-07-2007, 16:47
[] - Dr_Strangelove - 20-07-2007, 22:27
[] - Hitch - 20-07-2007, 22:42



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości