Drugi sezon ma wyjść na Gwiazdę 2007, takie info jest na pudełku.
Moim zdaniem oba sezony są fajne.
Moim zdaniem oba sezony są fajne.
20-07-2007, 16:47
|
13 posterunek
|
|
|
|
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
13 posterunek - fipii - 20-07-2007, 15:51
[] - fipii - 20-07-2007, 16:47
[] - Dr_Strangelove - 20-07-2007, 22:27
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |