Dziwne, że nikt nie wrzucił tego newsa:
Studio Ghibli kończy z animacją?
Wiadomość jak porażenie piorunem. :( Oby się to jakoś wyprostowało, choć bez Miazakiego to już nie będzie to samo...
Studio Ghibli kończy z animacją?
Wiadomość jak porażenie piorunem. :( Oby się to jakoś wyprostowało, choć bez Miazakiego to już nie będzie to samo...
What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja
W wolnych chwilach - copywriting
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja
W wolnych chwilach - copywriting
05-08-2014, 23:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2014, 23:38 przez Maćko.)





