Dusqmad napisał(a):Zbieram wszystko co zwiazane z sagą, nieustannie repetuję sobie filmy oraz czasem czytam książki i gram w gry komputerowe.
W takim razie jeśli nie miałeś jeszcze okazji, polecam obejrzeć "Clone Wars". Jest to mocna rzecz i na pewno ci się spodoba. Chciaż pewnie po tym co juz napisałeś wyżej to już to widziałeś. :wink:
The Truth Is Out There
01-07-2005, 22:31






