Cytat:Serio Gieferg? Nawet jeśli to forum obwieści, że Nolan wrócił do swojej najwyższej formy?
Serio. Nie ma takiej opcji.
Po Incepcji się całe forum podniecało nie wiadomo czym i co? I jajco. Tutaj zwiastuny po mnie spływają, tematyka mnie nie rusza, a w ostatnich latach z żadnego nie-franchise'owego SF poza Pacific Rim (a to było na dobrą sprawę Robot Jox 2, więc jakaś podbudowa hajpu mimo wszystko była) nie byłem zadowolony, także thanks, but no thanks. Jak będzie naprawdę dobry to kiedyś kupię blu-ray, ale w ciemno kasy na Nolana nie wydaję dopóki nie odzyska mojego zaufania, które za sprawą ostatnich dwóch filmów stracił. Pewnie, gdyby to był Batman 4 poszedłbym "no matter what", ale nie jest.
26-09-2014, 14:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2014, 14:47 przez Gieferg.)





