Byłem dzisiaj na hali podziubać w nogę. Jak wracałem rowerkiem odpaliłem na słuchawkach:
Zacząłem żałować, że nie mam kurtki ze skorpionem i nie wziąłem wykałaczek z domu. Moc!
Zacząłem żałować, że nie mam kurtki ze skorpionem i nie wziąłem wykałaczek z domu. Moc!
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
04-11-2014, 22:39





