Ja tam lubie z lektorem oglądać. Szczególnie z tym co na tvn wczoraj dawal glosu do Zabojczej Broni.
28-05-2005, 14:01
|
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas
|
|
|
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |