(31-03-2015, 21:41)Pelivaron napisał(a): Niegdyś ją wielbiłem, od kiedy zarejestrowałem się na tym forum nie mogę na nią patrzeć. Wiadomo przez kogo.Mnie tam ten pajac do Anki nie zniechęcił, prędzej ona sama nie daje powodu, by się nią dalej zachwycać, bo od czasu Catwoman nie zagrała niczego ciekawego.
31-03-2015, 22:19





