Interstellar (2014)
(31-03-2015, 21:41)Pelivaron napisał(a): Niegdyś ją wielbiłem, od kiedy zarejestrowałem się na tym forum nie mogę na nią patrzeć. Wiadomo przez kogo.
Mnie tam ten pajac do Anki nie zniechęcił, prędzej ona sama nie daje powodu, by się nią dalej zachwycać, bo od czasu Catwoman nie zagrała niczego ciekawego.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
Interstellar (2014) - Lawrence - 29-03-2013, 18:23
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Mierzwiak - 31-03-2015, 22:19
RE: Interstellar (2014) - Gieferg - 07-04-2020, 02:21
RE: Interstellar (2014) - ugh - 25-07-2024, 20:20
RE: Interstellar (2014) - Scheckley - 02-10-2024, 08:51
RE: Interstellar (2014) - Krismeister - 02-10-2024, 10:10
RE: Interstellar (2014) - slepy51 - 02-10-2024, 13:21
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 30-03-2025, 10:15
RE: Interstellar (2014) - Gieferg - 30-03-2025, 10:27
RE: Interstellar (2014) - Spoilerowo - 30-03-2025, 15:19
RE: Interstellar (2014) - Melvin27 - 30-03-2025, 15:34
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 30-03-2025, 15:45
RE: Interstellar (2014) - shamar - 30-03-2025, 16:03
RE: Interstellar (2014) - Melvin27 - 30-03-2025, 16:15
RE: Interstellar (2014) - Krismeister - 30-03-2025, 16:24
RE: Interstellar (2014) - Melvin27 - 30-03-2025, 16:30
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 30-03-2025, 17:19
RE: Interstellar (2014) - Krismeister - 30-03-2025, 18:10
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 30-03-2025, 22:34
RE: Interstellar (2014) - zombie001 - 30-03-2025, 21:36
RE: Interstellar (2014) - Danus - 30-03-2025, 23:24
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 31-03-2025, 08:23
RE: Interstellar (2014) - Bucho - 31-03-2025, 09:15
RE: Interstellar (2014) - simek - 31-03-2025, 09:21
RE: Interstellar (2014) - Debryk - 31-03-2025, 08:35
RE: Interstellar (2014) - Debryk - 31-03-2025, 09:05
RE: Interstellar (2014) - Corn - 31-03-2025, 09:37
RE: Interstellar (2014) - Pelivaron - 10-04-2026, 11:49
RE: Interstellar (2014) - Snappik - 10-04-2026, 13:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości