Czy to prawda że w trakcie napisów końcowych jest dodatkowa scenka?
Gdy przeczytałem jej opis, nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Nie mogę uwierzyć, że można nakręcić coś takiego i do tego odważyć się, by pokazywać w kinach.
Gdy przeczytałem jej opis, nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Nie mogę uwierzyć, że można nakręcić coś takiego i do tego odważyć się, by pokazywać w kinach.
26-07-2008, 06:27





