Jako że nie lubię czekać, a trzeci odcinek dopiero w październiku, to się nie mogłam zebrać, żeby obejrzeć dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu, w końcu obejrzałam ... i czemu do 15 października tak daleko? Pomysł dobry, ciekawi mnie, w którą stronę pójdą, mam nadzienie, że gonitwa za królikiem Dexterem będzie ciekawa, a nie nachalna :)
p.s. Hodowla czarnych worków ogromna i jakże regularna ;)
p.s. Hodowla czarnych worków ogromna i jakże regularna ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!
05-09-2007, 20:45





