(29-09-2015, 00:48)Gieferg napisał(a): W każdym razie jeśli ktoś mi powie, że to najlepszy film akcji jaki kiedykolwiek nakręcono, odpowiem: Możliwe.
Nowy Max to świetne kino akcji, ale bez przesady. Poczekam na przyszłorocznego Bourne'a zanim nazwę go filmem akcji tej dekady, aczkolwiek i tu ma mocnego konkurenta w postaci Fast Five.
29-09-2015, 11:45
Spoiler![[Obrazek: 5d09c8593e344a79cd936d69bc2193bc.jpg]](https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/5d/09/c8/5d09c8593e344a79cd936d69bc2193bc.jpg)





