Nowa zajawka, a w weekend pierwszy teaser trailer:
Mam dziwne przeczucie, że to nie będzie dobry film, Scarlett wygląda za bardzo jak cosplay na SDCC, ale zobaczymy, nie chcę wyrokować, bo to tylko przeczucie i może po trailerze będę zachwycony.
Mam dziwne przeczucie, że to nie będzie dobry film, Scarlett wygląda za bardzo jak cosplay na SDCC, ale zobaczymy, nie chcę wyrokować, bo to tylko przeczucie i może po trailerze będę zachwycony.
07-11-2016, 18:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016, 18:40 przez Szpeku.)






