sęk w tym ze przy akcji z mace windu, kanclerz rzeczywiscie uzywa sformulowania power (a brzmi to mniej wiecej tak: de dark sajd of de PAŁAAAAAAAAA) :wink:
28-05-2005, 21:10
|
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas
|
|
|
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |