Mam wiele do nadrobienia - Sopranos nie skończyłem, Losta nawet nie zacząłem, Shield, Wire, ciesze się, bo mam lepiej od was, tyle wrażeń przede mną ;)
21-12-2008, 00:00
|
24
|
|
|
|
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
[] - Anonymous - 20-09-2006, 17:17
[] - Anonymous - 20-09-2006, 21:49
[] - Great Gonzo - 04-10-2007, 10:35
[] - Great Gonzo - 04-10-2007, 16:22
[] - Tyler Durden - 04-10-2007, 16:43
[] - Tyler Durden - 04-10-2007, 17:11
[] - Tyler Durden - 04-10-2007, 17:27
[] - Tyler Durden - 04-10-2007, 18:53
bezceremonialne traktowanie - majkel78 - 04-10-2007, 19:58
[] - Snuffer - 21-12-2008, 00:00
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |