(18-09-2018, 06:54)Kuba napisał(a): https://ew.com/awards/2018/09/17/emmys-2018-winners-list/
Oscary>Saturny>Emmy
Dinklage wywołał u mnie atak niekontrolowanego śmiechu. Ale szanuje za Newton, Foy i rezyserie.
Czy Atlanta właśnie nic nie wygrała? :O
Nagrody dla Mrs Maisel (choć ta kategoria jest tak silna że inni jakby dostali to nie byłoby wstydu), ACS, i Americans w pełni zasłużone. Choć dla Americans dałbym też za najlepszy serial zamiast GoT, bo to koniec serialu i dla żony Rhysa (ewentualnie dla Maslany za Orphan Black).
A w przypadku ACS nie dziwię się że dostał aktor, który wcielił się w rolę mordercy, bo gość zniszczył system jak rok temu Kyle MacLachlan w Twin Peaks i dwa lata temu Jude Law w Młodym Papieżu. Nie było lepszej roli w limitowanym serialu w tym roku jak Crissa.
Co do nagród dla GoT nie dziwię się że tyle dostał, bo to jest hit w USA i będzie nagradzany tak długo jak długo będzie kręcony, nieważne na jakim poziomie są sezony, nawet jak są słabsze. Co do Dinklage'a to jeden z najlepszych aktorów w obsadzie, ale też w ostatnich sezonach nie ma co grać, więc reszta aktorów w tej kategorii bardziej zasłużyła.
Nagród dla Crown nie rozumiem bo to porządny serial, ale widocznie jest tak popularny w USA, że będzie nagradzany co sezon.
Zaskoczył mnie brak nagród dla Opowieści Podręcznej biorąc pod uwagę popularność serialu w USA.
18-09-2018, 13:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2018, 17:35 przez michax.)





