(10-04-2019, 15:56)Badus napisał(a): Na moje to mogliby puścić remaster oryginału do kin i przypuszczam, że zarobiłoby niewiele mniej co ten CGI paździerz.
Poważnie? Przecież to jest gwarantowany miliard dolarów lekką ręką.
Miałem jakąś ulotną nadzieję, że poprzedni teaser to była taka rekonstrukcja-pokazówka na rzecz marketingu i że film w ostateczności będzie nieco oryginalniejszy. Ale ten zwiastun tę nadzieję zabił. Może kiedyś obczaję pirata/na Netflixie.
10-04-2019, 16:43





