"Hacks" dostało właśnie zamówienie na 3. sezon. Z jednej strony fajnie, bo bardzo lubię ten serial, ale z drugiej ostatni odcinek tegorocznej serii wydawał się perfekcyjny.
Tak czy srak - jak ktoś nie widział to bardzo polecam. Świetna rola Jean Smart, która wciela się w postać legendarnej komiczki, której kariera powoli chyli się ku końcowi. Wtedy na jej drodze staje młoda, aczkolwiek z lekka doświadczona już przez życia scenarzystka/pisarka, którą wylano z dotychczasowej roboty za kontrowersyjne tweety... kiedyś tam :D
Cały serial tak naprawę stoi relacją Deborah Vance oraz Avy, których potyczki słowne i rozmowy są prawdziwym creme de la creme tej produkcji. Dialogi są naprawdę super, a odcinki trwające około 25-30 minut wydają się być jeszcze krótsze. Komediodramat pełną gębą, który idealnie trafił w moje gusta. No po prostu fajny serial trzymający poziom przez dwa dotychczasowe sezony.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
17-06-2022, 10:23





