W ogóle gdybym ja należał do plemienia Komanczów i zobaczył, jak zostałem pokazany w tym filmie, to był pozwał całego Disneya.
- wojownicy (historycznie najbardziej bezwzględni i budzący grozę spośród wszystkich plemion amerykańskich) wyglądają jak banda miekkim dydem robionych leszczy (porównajcie ich do wojowników z Apocalypto);
- wszyscy mają max 18 lat;
- dają się oklepywać lasce;
- jak Craven pisał, ignorują oczywiste ślady nowego drapieżnika na dzielnicy, bo coś tam coś tam To PeWnIe jAkIŚ nIeDźWieĆ;
- wojownicy (historycznie najbardziej bezwzględni i budzący grozę spośród wszystkich plemion amerykańskich) wyglądają jak banda miekkim dydem robionych leszczy (porównajcie ich do wojowników z Apocalypto);
- wszyscy mają max 18 lat;
- dają się oklepywać lasce;
- jak Craven pisał, ignorują oczywiste ślady nowego drapieżnika na dzielnicy, bo coś tam coś tam To PeWnIe jAkIŚ nIeDźWieĆ;
06-08-2022, 11:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2022, 11:05 przez Mental.)






