Byłem pijany, w żałobie, srałem.
Ale po Giefergu 3 pkt bym się nie spodziewał.
Ale po Giefergu 3 pkt bym się nie spodziewał.
Captain Obvious
05-08-2023, 23:15
|
Głupi i głupszy
|
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |