Halo Hans
#19
JA po reklamówkach tego serialu byłam zniesmaczona, ale stwierdziłam że nie będę oceniała dopóki nie zobaczę... no i zobaczyłam.. i byłam wkurzona..
Nie dość że polsat nie jest publiczną telewizją, to nie stać ich na zrobienie dobrego serialu, nikogo nie chcę urazić, ale taka jest moja opinia na ten temat.. Serial oglądało mi się strasznie.. Ta sceneria jak na mój gust za bardzo teatralna do serialu i postacie, pseudo wierne odwzorowanie oryginału.. Jak patrzę na te wszystkie produkcje to coraz częściej myślę o zamontowaniu platformy cyfrowej żeby mieć co oglądać w tym pudełku na szafce...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
Halo Hans - Kaleem? - 05-12-2007, 17:03
[] - Mierzwiak - 05-12-2007, 17:14
[] - Azgaroth - 05-12-2007, 18:32
[] - simek - 05-12-2007, 22:01
[] - Kaleem? - 06-12-2007, 22:19
[] - Khet - 04-03-2008, 19:37
[] - dj.grzechu - 04-03-2008, 20:55
[] - Mierzwiak - 04-03-2008, 21:00
[] - Miodzio - 09-03-2008, 22:16
[] - Don Vito - 09-03-2008, 22:50
[] - Khet - 09-03-2008, 22:54
[] - Hildek - 10-03-2008, 00:47
[] - Martinipl - 11-03-2008, 19:21
[] - Gal Anonim - 11-03-2008, 19:42
[] - Mati - 10-06-2008, 22:48
[] - Karol - 10-06-2008, 23:12
[] - BezcelowyAlbatros - 10-06-2008, 23:44
[] - Mati - 10-06-2008, 23:51
[] - Czarodziejka - 22-09-2008, 13:14
[] - Azgaroth - 22-09-2008, 22:52
[] - Czarodziejka - 26-09-2008, 22:20
[] - Azgaroth - 27-09-2008, 13:06
[] - Czarodziejka - 27-09-2008, 14:19



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości