(29-03-2024, 10:55)Kryst_007 napisał(a): Trochę strzeliłem focha na Filmweb ostatnio przez poziom dzbaństwa i chamstwa komentujących, który na przestrzeni lat wystrzelił w górę jak z armaty (serio, Mental przy tych zjebach to guru).
Ja wiem. Tam poziom ścieku był na podobnym poziomie w 2011 roku, gdy stawiałem tam ostatnie posty. Podobnie było z onetem, gdy jeszcze zezwalał na komentarze - syf, kiła i mogiła, gdzie pod każdym tematem ktoś musiał dawać nawiązanie do polityki.
29-03-2024, 11:03





