https://www.cbr.com/henry-cavill-highlander-reboot-filming-update/
W styczniu mają kręcić reboot, niestety z Cavillem jako Connorem, wieślix 2.0
W styczniu mają kręcić reboot, niestety z Cavillem jako Connorem, wieślix 2.0
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.
01-07-2024, 19:45





