Ten jeden film to jest akurat coś co Jackson i co chcieli zrobić od bodajże 20 lat czy coś takiego. Chyba właśnie pod wpływem tej informacji powstał film fanowski w 2009 roku.
Zastanawiam się tylko czy będą w tym filmie jakiekolwiek nowe stwory czy kultury bo do tej pory tak robili ale jak historia ma się dziać tuż przed Drużyną i mamy w niej zobaczyć Mroczną Puszczę chyba RIvendell, Mordor i Shire to raczej nie ma zbyt wiele nowych rzeczy do odkrycia. Trochę bardziej martwi mnie to, że mają trzaskać te filmy jeden po drugim a ta ekipa po prostu tego nie pociągnie. Niech przynajmniej pokażą trochę wschodnich regionów Śródziemia.
Zastanawiam się tylko czy będą w tym filmie jakiekolwiek nowe stwory czy kultury bo do tej pory tak robili ale jak historia ma się dziać tuż przed Drużyną i mamy w niej zobaczyć Mroczną Puszczę chyba RIvendell, Mordor i Shire to raczej nie ma zbyt wiele nowych rzeczy do odkrycia. Trochę bardziej martwi mnie to, że mają trzaskać te filmy jeden po drugim a ta ekipa po prostu tego nie pociągnie. Niech przynajmniej pokażą trochę wschodnich regionów Śródziemia.
16-06-2026, 20:29





