Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Cytat: A o głównym bohaterze, to już nie wiem, co myśleć, ale oglądając Mandalorianina mój szacunek do Mandalorian maleje z każdą chwilą. Bo, kurczę, gość w pierwszej scenie wchodzi i bez słowa robi sieczkę, po czym zgarnia frajera i kasę. Słyszymy, że jest najlepszy w okolicy. Cięcie. Dostaje srogi wpierdol bez choćby pokazania cienia swoich możliwości. Dwa razy. I dwa razy ktoś inny go ratuje.

Fakt, że Mando nie jest żadnym niepokonanym nadczłowiekiem tylko po prostu dobrym łowcą, który popełnia błędy i nie radzi sobie z każdą przeszkodą samodzielnie jest przecież zaletą. Jeśli główna postać może przegrać to podwyższa to stawkę. Tyle było narzekań na Rey jako Mary Sue, ale gdy ludzie dostali  w miarę realistycznego bohatera to też marudzą.

Cytat:Mało tego! Ten twardy i nieprzejednany łowca głów nagle staje się słodki i milusi i w ogóle bliski założenia rodziny

Mando nie jest bezemocjonalnym robotem, więc ma w serialu jakąś osobistą motywację. To też wada?

Cytat:Fabularnie wcale nie lepiej. Herzog mówi, że w dzisiejszych czasach trudno znaleźć Mandalorianina, po czym następuje cięcie i widzimy ich cały klan dwie ulice dalej

Ale oni się ukrywają.

Cytat:Mando mówi, że nigdy nie zdejmował hełmu (co jest samo w sobie durnotą, bo co będzie jak kichnie i sobie upierdoli wizjer od wewnątrz?), po czy komu innemu mówi, że w samotności jednak zdejmuje. To co w końcu jest this is the way?

No przecież to od początku było oczywiste, że nie może zdejmować hełmu tylko w obecności ludzi. Jak inaczej by jadł?

Cytat:Do tego te durne flashbacki, które pojawiają się tylko, gdy laska kuje młotem


Tu się zgodzę. Przewróciłem oczami gdy je pierwszy raz zobaczyłem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
RE: The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) - Kerev - 08-01-2020, 12:19

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 252,259 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości