Ja z filmu pamiętam tylko muzykę Vangelisa i dwie sceny batalistyczne. Jedna mega mi się podobała, poziom porównywalny z tego typu scenami w Potopie, Walecznym sercu i to chyba była bitwa ze słoniami, a druga bardzo mi nie podeszła, jedna z najgorszych jakie widziałem, w czasie której był taki chaos, że nie wiedziałem co się dzieje. Nic więcej z filmu nie pamiętam, więc chyba pora nadrobić dircuta.
14-05-2022, 03:23





