Amazon, Apple TV+, Disney+, HBO, Netflix i inne serwisy streamingowe
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/disney-w-polsce-debiut-ceny-oferta-jak-zalozyc-konto

Disney u nas latem 22.

Odpowiedz
Nie doceniłem opieszałości Disneya, bo prognozowałem pierwszy kwartał 2022, a ostatecznie pewnie to będzie trzeci kwartał.

Odpowiedz
Kolejna platforma streamingowa SkyShowtime w 2022 roku w Polsce.

https://www.serialowa.pl/293264/sky-showtime-platforma-vod-kiedy-w-polsce-dexter/

Odpowiedz
Jak jakość streamingu będzie taka jak na SkyGo czy NOW w UK (oba należą do Comcast) to nie ma specjalnie na co czekać. Coś pomiędzy VHS a HBOGo. Na nic więcej bym się zresztą nie nastawiał bo np. Peacock do dziś się nie doczekał sie żadnych treści w 4K.

Odpowiedz
HBO Max oficjalnie w Polsce w 2022 - na razie bez daty, szczegóły mają pojawić się w październiku

Odpowiedz
Jakie to jest bez sensu. Dodali na Netflix serial "Upadek" z Gillian Anderson i Jamie Dornanem. Chętnie bym sobie powtórzył, ale... dodali 2. sezon i 3. sezon. Wtf? Po cholerę coś takiego robić? Kto to im będzie oglądał? :D

Odpowiedz
Jak z Lucyferem w UK - "netflix original" dostępny od czwartego sezonu. Perwsze trzy sezon do zobaczenia na Amazon Prime (z dopiskiem amazon exclusive lol).

Odpowiedz
Streaming w pigułce ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
W ogóle z tym oznaczeniem Netflix original to są jaja, bo dosyć ciężko ustalić które produkcje się kwalifikują do takiej kategorii. Człowiek myśli, że są to produkcje od początku do końca sfinansowane i wyprodukowane pod skrzydłami Netflixa, a okazuje się że oni dokładają ten znaczek przy właściwie wszystkich filmach, gdzie zrobili cokolwiek więcej niż kupno starej licencji.

Odpowiedz
Przy takim np. The Good Place widnieje znaczek Netflix Original, co ma mniej więcej tyle samo sensu, co nazywanie Prison Break w Polsce (przynajmniej przy pierwszej emisji) Polsat Original :).

Odpowiedz
Na amazonie pojawił się reebot Drogi bez Powrotu duzo osób tu chwaliło ten film :D

Odpowiedz
https://35mm.online/

Odrestaurowane polskie filmy za darmo i legalnie
.

Odpowiedz
Kilka dni temu natrafiłem na ten serwis dzięki... jbzd, gdzie wyskoczyła mi reklama. Mam zamiar korzystać i kilka filmów sobie nadrobić. Feliks Falk chyba pójdzie na pierwszy ogień :)

Odpowiedz
(29-09-2021, 13:01)srebrnik napisał(a): https://35mm.online/

Odrestaurowane polskie filmy za darmo i legalnie
Wygląda fajnie, na pewno coś zobaczę niedługo.

Ktoś coś wie więcej o tym projekcie? Widzę, że podpisują się pod tym WFDIF, PISF, Ministerstwo Kultury i powołują się na ustawę o dostępności ich zasobów, ale jest też wielki baner, że "bezpłatnie do 31.10.2021", więc później albo to zniknie, albo trzeba będzie płacić? 
Dobrze, że od lat coś się dzieje w temacie dostępności starych polskich filmów, ale mam wrażenie, że brakuje w tym ciągłości, bo pamiętacie, że kiedyś studia filmowe Zebra, Tor i Kadr miały swoje kanały na YT, gdzie wrzucały całe wersje odnowionych cyfrowo filmów - teraz tych kanałów już nie ma w ogóle. Coś mi się kojarzy, że któreś z tych studiów pisało, że jakiś tam twórca się zwrócił do nich, że wcale nie mają prawa pokazywać tych filmów u siebie na kanale i zaczęli je usuwać, aż ostatecznie pousuwali kanały.

Jest sobie też strona Ninateka, która działa chyba na tej samej zasadzie co 35mm.online, też ze wsparciem Ministerstwa Kultury, zresztą sama Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny jest (chyba?) instytucją państwową, ale jeśli dobrze pamiętam to stamtąd filmy również znikają, albo są takie kurioza jak wersje tylko z audiodeskrypcją, bo prawa do normalnej wersji ma kto inny. Dalej mamy też państwową TVP, która również udostępnia wiele filmów ze swoich archiwów.

Powstają kolejne odnogi tego samego, kolejne serwisy, a możnaby to zebrać wszystko do kupy pod ministerialnym dachem. No ale tak jak mówię: dobrze, że cokolwiek udostępniają :)

Odpowiedz
O kurde. Na takie coś czekałem :)))

(29-09-2021, 13:54)simek napisał(a): Powstają kolejne odnogi tego samego, kolejne serwisy, a możnaby to zebrać wszystko do kupy pod ministerialnym dachem. No ale tak jak mówię: dobrze, że cokolwiek udostępniają :)
Też czekam na taki zbiorczy kanał, gdzie wrzuciliby cały dorobek z lat powiedzmy 1945-1989.
Spokojnie był płacił jak za Netflixa.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Kroniki Seinfelda dodali na Netflix ;)

A tak w ogóle to podnieśli cenę - 60 zł za najwyższy pakiet.

Odpowiedz
(01-10-2021, 09:58)Pelivaron napisał(a): Kroniki Seinfelda dodali na Netflix ;)

Właśnie mi się rzuciło ostatnio jak patrzyłem co będzie nowego. Niby mam wszystko na płytach, ale będzie łatwiej obejrzeć :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Wyświetliło mi się, że Amazon Prime jest w Polsce. 49 zeta za rok. Tam są jakieś fajne filmy? Warto?
Nigdy nie korzystałem.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
49zł za rok? To zajebista oferta, gdzie to?

Są filmy na Amazon Prime. Są fajne i mniej fajne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości