Ant-Man and the Wasp: Quantumania (reż. Peyton Reed, 2022)
#81
Chyba już zaorali, nie ma Iron Mana, Kapitan Ameryka jest czarna pizdą a Thor wyhodował dodatkowe chromosomy.

Po EndGame jeszcze nic nie obejrzałem z MCU i jakoś nie cierpię.

Odpowiedz
#82
Ja tak samo, ale przyjemnie mi się patrzy jak to się powoli sypie.
Ciekawe jaki będzie odbiór THE MARVELS, girls power pewnie wejdzie mocno, postacie które mało kogo obchodzą, na czele z captain marvel.

Odpowiedz
#83
Będę szczery, nie sądziłem, że kiedykolwiek do tego dojdzie, myślałem, że ludzie są do reszty ogłupieni, ale jednak... Feige

[Obrazek: 210.gif]

Twoje imperium się sypie.

Odpowiedz
#84
spokojnie w kolejnych Avengers powrócą z racji multiwersum Robert Downey Jr. i Chris Evans i znowu będzie super

Odpowiedz
#85
Ale to taki trik na jeden strzał, zadziałało przy No Way Home, ale już przy Multiverse of Madness tak sobie, tzn. zarobiło więcej niż Thor i Makumba forever, ale biliona nie było.

Swoją drogą czytałem, że już kombinują jak z sequel do No Way Home kombinują znowu zrobić crossover, tyle z lżejszego filmu z prostym villainem w stylu Raimiego :(

Odpowiedz
#86
czwartkowe "premiery"

1. Avengers: Endgame $60
3. Spider-Man: No Way Home $50
7. Avengers: Infinity War $39
8. Doctor Strange 2 $36M
14. Thor: Love and Thunder $29M
15. Back Panther: Wakanda Forever $28
18. Black Panther $25
21.Captain America: Civil War $25
26. Captain Marvel $20
36. Ant-Man and the Wasp: Quantumania $17,5
38. Avatar: The Way of Water $17
39. Guardians of the Galaxy Vol 2 $17
58. Ant-Man and the Wasp $11,5

Odpowiedz
#87
Mam nadzieję, że to jebnie i zarobi mniej niż pierwszy Ant=Man, dwójka zarobiła więcej na fali Endgame, ale te czasy se nevrati.

Odpowiedz
#88
Film prawdopodobnie nie zarobi nawet 600 milionów, czyli wracamy do zarobków z pierwszego filmu, a to już jest problem dla Fajgiego.

No ale tak jest jak się buduje nową fazę bez głównych bohaterów (no bo kto miałby zastąpić RDJ i Evansa? Szangczi? She-Hulk? Czarna Ajronmenka czy Black Pantherka?), bez zespołu Avengers, a jedyne co się robi to hajpuje kolejnego wielkiego złola który nie ma nawet prezencji która przyciągałaby uwagę.

Magneto Fassbendera to ma prezencję jako ktoś kto chce wszystkich sobie podporządkować, Kang? Pff.

Odpowiedz
#89
zobaczymy dziś wieczorem jak wypadnie w weekend, narazie jest minimalnie lepiej niż 2 część

fanem Stelmacha nie jestem i go nie oglądam ale oglądając skróty z konkursu wsadów w NBA po prawo mi wyskoczyło jego wideo i tytuł: Kwantomania to wszystko, co najgorsze w MCU zamknięte w jednym filmie

na pewno to nie baitowy tytuł

Odpowiedz
#90
Typical marvel, duże otwarcie, a potem wielkie nic.

Odpowiedz
#91
Lubie postac Ant mana. Ant Man and the wasp to jeden z moich ulubionych marveli.
Jednak to to jest cos co mocno zatracilo to co mialy poprzednie czesci.
Masa głupot, to stradznie durny film. Tak po prostu.
A kang to popierdolka a nie przeciwnik na miare Thanosa.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#92
czy w tym filmie ma być ten najstraszniejszy Kang który trafił do Quantum Realm i będzie bił się z Avengers czy będą jeszcze bardziej straszniejsze wersje?

Odpowiedz
#93
To jest właśnie ta zajebista strategia Fajgiego...


Koncept multiversum rzeczywiście zjebał MCU, teraz nic się nie liczy, bo zawsze można coś odwrócić, wskrzesić, a jak nie to są identyczne varianty.

Przecież trzeba być durniem by nie dostrzegać, że rozcieńczają wszystko co było wyjątkowe, zrobili to teraz z Kangiem, choć sam aktor ani razu nie stworzył interesującej postaci, a wcześniej z Iron Manem sprawiając, że 10 latka zbudowała zajebistą zbroję w garażu... Dzisiaj to wszystko jest jeden wilki chui.

Odpowiedz
#94
to kim był

Odpowiedz
#95
Kang w Lokim był po prostu dobrym Kangiem który jako pierwszy zobaczył co inni Kangowie odpierdalają, założył tą organizację która miała pilnować by nikt nie ingerował inne wszechświaty/linie czasowe i tyle.

Odpowiedz
#96
no a wyżej piszesz

Odpowiedz
#97
No bo był wariantem takiej samej osoby, ale nie używał imienia Kang.

Odpowiedz
#98
Ten
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#99
Biorąc pod uwagę, że w tle pobrzmiewała złowroga muzyka, ktoś pewnie chciał by wyglądało to epicko i hype wybił poza skalę, ale ten egipski Kang oraz te Kangi pokrzykujące jak małpy sprawiły, że wyglądało to groteskowo.

Odpowiedz
Dokladnie wyszlo mocno karykaturalnie. W dodatku w ogole nie czuc tutaj potegi Kanga. Jego warianty praktycznie w kazdym filmie i serialu dostaja wpierdol. Na co ja mam czekac, czym mam sie emocjonowac?
Jeszcze jedno co mnie rozwalilo. Mamy zapowiedz w kilku slowach tego, ze Thanos to byla popierdolka w porownaniu z Kangiem. Pamiętacie Thanosa ktory wymazal 50% istnień jednym pstryknieciem? No to Kang potrafi wymazac caly wszechswiat a jak mu sie pozwoli to nawet kilka wszechswiatow naraz, taki z niego kozak. Stawke wyjebalo ponad skale w tym momencie:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: No Way Home (2021/2022) Kuba 830 89,012 19-12-2023, 14:47
Ostatni post: Spoilerowo
  Werewolf by Night (2022) raven.second 7 796 14-10-2023, 08:20
Ostatni post: Pelivaron
  She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+) marsgrey21 236 16,815 13-11-2022, 18:21
Ostatni post: Rozgdz
  Moon Knight (2022) Mickey 66 8,933 31-07-2022, 14:06
Ostatni post: Danus
  Ant-Man and The Wasp (2018) Pelivaron 164 27,246 11-04-2021, 17:23
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości