Aquaman (2018)
#21
(06-09-2021, 09:10)raven.second napisał(a):
Cytat: bardziej heavy&dark
Pomijając właśnie Aquamana to chyba wszystko jest heavy i dark. Po co to, na co to komu? Pierwszy film to przecież totalnie przegięta przygodówka z odjebanym finałem, gdzie jest i kaiju, i gigantyczne armie i dziwaczny villain w hełmofonie i w ogóle. Kolorowy strój działał tam zadziwiająco dobrze, po co zmieniają na mhroczny?

Bo nadchodzi Darkseid i generalnie będzie w DCEU coraz mroczniej ^^

Ale z tym strojem to nie ma co się ciskać. "Stary" strój to nie jest po prostu strój tylko zbroja bojowa, dodatkowo bardzo znacząca bo odziedziczona w pakiecie z trójzębem po tym legendarnym starożytnym królu.

Tak że strój ma podbudowę fabularną, jest ważnym symbolem i raczej nikt z niego nie będzie rezygnował.





The One True King:)

Pytanie raczej po co Arthurowi drugi strój. Stawiam że będzie to strój "technologiczny" - tak jak sugeruje Wan - do wykorzystania techniki Atlantów, pytanie do czego potrzebny ;)

Odpowiedz
#22
Patrick Wilson, gdyby nie sześciopak to uwierzyłbym, że uciekł z remake'u Cast Away.

[Obrazek: FF95EKe.jpg]

Odpowiedz
#23
Nie wiedziałem, że Wilson tak o formę dba, ładne ma te cycki.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#24
Ruchable ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#25
Mam teraz tylko taki problem z tym Aquamen 2: Po The Suicide Squad nie dla mnie bata, ale w filmie z Aquamanem musi pojawić się King Shark. A niestety wiadomo, tak się nie stanie. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#26
Już przy pierwszym filmie w którymś z wywiadów chyba wspominał że do filmu ostro tyrał i wcinał proteiny "na pych". W końcu miał być przeciwnikiem Momoy :p

Odpowiedz
#27
Jezeli kogos interesuja takie rzeczy to The Art and Making of Aquaman


https://www.amazon.co.uk/Art-Making-Aquaman-Mike-Avila/dp/1789090318/ref=asc_df_1789090318/?tag=googshopuk-21&linkCode=df0&hvadid=311325854090&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10246033667221665413&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9045999&hvtargid=pla-598294914429&psc=1&th=1&psc=1


Jest mocno przeceniony na Forbidden Planet i chodzi juz za 2.99 funciaka. Wonder Woman oraz Batman vs Superman po 4.99.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#28
Powtórzone :)

Jezu, czego tutaj nie ma. Czuć i "TRON", i "Valeriana", "Władcę Pierścieni", "Indianę Jonesa", coś z "Conana Barbarzyńcy" też się znajdzie (hehe :p), jest nawet Godzilla.
A ten "most" do Atlantis to chyba mrugnięcie okiem do "Thora" :p

Aktorzy generalnie wszyscy na plus ale film jednak ukradł Patrick Wilson. Świetnym pomysłem było obsadzenie Dolpha Lundgrena, fantastycznie się tutaj odnalazł.
Temuera Morrison niby taki poczciwy latarnik a w "Szesć dni, siedem nocy" szefował piratom na Hawajach :p

Amber Heard bardzo na plus i coś pan Hamada chyba kłamał w sądzie o tym braku chemii między nią a Momoą. Bo jak na moje oko - to chemia jest.

Mam wrażenie że fabuła drugiej części to będzie coś w rodzaju:



Dosyć nie rozumiem popularnych swego czasu dziwnych twierdzeń że ten film to osobna historia, czy coś. Jest wspomniany Steppenwolf, mamy historię matki Arthura (wspomnianą w JL) i trójzębu którego używał w JL. Mamy dalszą relację Arthura z Merą. Mamy powiedziane co się zmieniło w Arthurze po JL.

No nie wiem skąd się wzięły tamte dyrdymały. Prawdopodobnie - jak to zwykle bywa - po prostu z d**y.


Moja ocena się utrzymuje, 8/10.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aquaman and The Lost Kingdom (2022) Pelivaron 169 13,874 29-01-2024, 13:57
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości