Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Blade Runner 2049 (2017) reż. Denis Villeneuve
Debbie <3
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ale dyskusja o t-shircie, który pewnie będzie widoczny w jednej jedynej scenie, a potem Deckard założy płaszcz i tyle. To już lepiej marudzić nad Goslingiem.

Odpowiedz
Nie mam nic do Goslinga ani tym bardziej tego jak wygląda. A czy t-shirt będzie w filmie tylko w jednej scenie mnie nie interesuje, oceniamy dostępne materiały a te są póki co t-shirt heavy :)

Odpowiedz
Mowie wam, Ford sie zjaral na potege, po czym powiedzial, ze zagra w T-shircie i bez gaci, albo wcale. There you go, BR 2049 :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Sonny Crocket napisał(a):która z postaci wygląda ciekawiej, jakoś a która nijak i nudno?

A która wygląda, jakby była w pracy, a która jakby zapijała smutki na emeryturze? Ludzie, rozpierdalacie system :) Ford wygląda spoko. Bardziej już bym się martwił o Goslinga, który faktycznie może burzyć jakieś tam złudzenie hard sci-fi. To tak, jakby do westernu pozatrudniać "miastowych" aktorów, co w życiu na żadnym ranczo nie postawili nogi. Potem takie ryje z "doklejonym" zarostem niszczą całą epę filmu.

Odpowiedz
Cytat:Ma ktoś jakiś pomysł co Deckard miałby nosić w swojej kanciapie pierdząc w stołek i grając na fortepianie? :)

T-Shirt oczywiście nie jest czymś nielogicznym, niewiarygodnym w scenie z teasera, bo przecież ludzie się tak ubierają i pewnie będą za kilkanaście lat (może w 2049 roku wróciła moda na retro?), ale przecież nie w tym problem. Ludzie chodzą też do toalety, smarkają, pierdzą w stołki, ale nie ma potrzeby pokazywać tego w kinie - nie o taką prawdę w filmach chyba chodzi. Ale o to, żeby wszystkie elementy ze sobą współgrały i rezonowały w odpowiedni klimat. Czasem nawet kosztem logiki, więc Ford powinien być ciekawiej ucharakteryzowany, nawet jeżeli popijał tylko piwo i obcinał paznokcie u stóp :)

Odpowiedz
Mi tam absolutnie nie przeszkadza wygląd Forda (chyba nawet trochę na siłownię pochodził), a Gosling idealnie wygląda w płaszczu, z zarostem i fryzurą, Zdjęcia jak zdjęcia, przerobione żeby nie wyglądały dobrze, a sztucznie.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(22-12-2016, 17:17)Mierzwiak napisał(a): Nie mam nic do Goslinga ani tym bardziej tego jak wygląda. A czy t-shirt będzie w filmie tylko w jednej scenie mnie nie interesuje, oceniamy dostępne materiały a te są póki co t-shirt heavy :)

Mam Ci przypomnieć szminkę Catwoman? :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Możesz próbować, tylko jedno z drugim ma mało wspólnego :) Pomijam już, że szminka Catwoman była wyłącznie kmf-owym kuriozum, polecam komentarze pod tymi fotkami z BR2049 na jakimkolwiek serwisie. Ten pieprzony t-shirt robi furrorę i skutecznie odwraca uwagę od zmęczonego, znudzonego Forda :D

Odpowiedz
Dla mnie to taki sam detal. Jasne, że bardziej obciachowy przez wzgląd na postać, ale przecież daleki od gotowego filmu, w którym może zostać wytłumaczony.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A jeśli ujęcia w tym, nie bójmy się tego określenia, kultowym już t-shircie wylecą w montażu?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Pod naporem fanów T-shirt zostanie cyfrowo wymieniony na neogotycką marynarkę.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
raczej szykują się z tego powodu #dodatkowe_dni_zdjęciowe
tak że o.

Odpowiedz
Fotki z EW są do dupy, bo... są z EW, oni zawsze coś spier#*%ą.

T-shirt jak t-shirt. Na chu* drązyć temat?

Odpowiedz
Bo to najbardziej zaskakujący, dla mnie na granicy niedorzeczności, element w dotychczasowej promocji?
A swoją drogą, nie znam się na filmowym marketingu, ale ten nieszczęsny t-shirt dopiero teraz zwrócił moją uwagę na coś innego. To nie trochę dziwne, że w pierwszym teaserze spoilują to spotkanie? Wiadomo, że przemontowane, ale to teoretycznie mógł być jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów, może niekoniecznie bardzo istotna fabularnie, ale mimo wszystko spora zagadka, przynajmniej dla fanów jedynki? Przeceniam moment pojawienia się Deckarda? W teaserze przemontowali to tak, że ta scena nie jest tym, na co wygląda lub zrobili z materiału niewykorzystanego w filmie? 


Odpowiedz
[Obrazek: rs_500x211-141111110833-tumblr_ndlinwDLS...o1_500.gif]


Żałuję, że nie widzę miny Dennisa i Scotta kiedy odpalaja internety aby poczytać wrażenia z teasera i zdjęć a każdy czepia się głupiego T-Shirta. 

Wolę aby wyglądał tak niż gdyby starali się go na siłę charakteryzować. Mi taki zupełnie normalny wygląd w zupełności pasuje, łatwiej mi w taki uwierzyć niż w nie wiadomo jakie designy. A Gosling w swoim fatałaszku prezentuje się idealnie jeśli chcecie znać moje zdanie. Zresztą dajcie spokój, bardziej martwiłbym się o liczbę wątków skoro teoretycznie Villeneuve ma pomysły na 2 kolejne filmy. A biorąc pod uwage, że gość sequeli podobno nie lubi to musi mieć sporo materiału w tym filmie aby móc myśleć o dwóch kolejnych, ostatnio zresztą panuje jakaś moda na pierdyliard wątków w jednej produkcji. 

Odpowiedz
(22-12-2016, 14:44)Dr Strangelove napisał(a):
(22-12-2016, 14:30)Huntersky napisał(a): Ma ktoś jakiś pomysł co Deckard miałby nosić w swojej kanciapie pierdząc w stołek i grając na fortepianie? :)

Androidy nie pierdzą. Skoro Deckard pierdzi to znaczy, że nie jest androidem tylko człowiekiem.

Ale w tym wypadku Android nie równa się chyba od razu robot. Oczywiście ma sztuczne organy, ale skoro tworzą sztuczne oczy to na pewno i sztuczną wątrobę, układ pokarmowy i wydalniczy. Zresztą skoro Deckard je to znaczy, że musi to jakoś wydalać. Dlatego androidy mogą pierdzieć.
Gdyż dla mnie naturalnie Deckard jest androidem i najwidoczniej patrząc po teaserze one mogą też się starzec. Tylko co się stało z Rachel?

A sam teaser klimatyczny, szczególnie te zdjęcia z ta głową i pustynią. W sumie u Dicka akcja dzieje się chyba po wojnie nuklearnej, a więc pasowałoby, aby jak w Dredzie były radioaktywne pustkowia.
Krótkie ujęcia miasta w teaserze bardzo klimatyczne, tylko trochę się boję, aby nie było znowu zbyt nostalgicznie i nie powtórzył się przypadek The Force Awakens i jeszcze może Deckard zginie.

P.S. Dyskusja o T-Shircie Deckarda - hm, przypomniały mi się stare dobre czasy ze szminką Catwoman. Forum KMFu dalej dobrze się trzyma :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Rozwaliła mnie ta cała dyskusja. Jakby nie ona nawet bym nie zwrócił uwagi, że facet ma T-shirt. No ma, and so fuckin' what?

Odpowiedz
Już pomijając dramat z podkoszulkiem, mnie ten teaser raczej rozczarował. Podobają mi się tylko dwa ujęcia, pierwsze i ostatnie. W ogóle spodziewałem się że teaser to będzie tylko jedno ujęcie. Extreme closeup na oko w którym odbija się panorama futurystycznego miasta i w tle jakis dialog. A tu się okazuje że typowo blade runnerowe ujęcie zobaczyłem... w zwiastunie nowego Aliena :P

[Obrazek: 2gCPwQy.jpg]
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
Sequele dawniej: rozwinięcie zajawionego w oryginale świata, pokazanie nowych jego części, budowanie na fundamencie, jakim jest pierwowzór.

Sequele dziś: to samo, co w oryginale.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pirates of the Caribbean (2003-2017) Jakuzzi 1,065 149,382 01-12-2023, 01:16
Ostatni post: slepy51
  Trainspotting (1996-2017) Pitero 12 5,046 01-10-2021, 17:08
Ostatni post: Pelivaron
  [oddzielony] Trainspotting (1996-2017) Arahan 0 441 01-02-2017, 06:54
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości