Co w TV...
#1
Dzisiaj za 10 minut Zabójcza Broń 4.
Czarno-biały duet sie zestarzał a musi powalczyć z młodym żółtym solo... Stara dobra akcja bez komputera. Mel Gibson, Danny Glover i Jet Li w swojej naj-złej roli (nie licząc Yulawa...)

Odpowiedz
#2
Jest jeszcze ktoś, kto nie widział? :) Ale lubię tą część. Zwłaszcza scenę u dentysty, chyba że mi się części pomerdały, ale z Chrisem Rockiem to chyba ta.

Odpowiedz
#3
Nic ci sie nie pomerdało. Fajna to część gdyby nie zastarrzy gliniarze to byłaby moja ulubiona. Jet Li rządzi. Zabili go staruchy :(

Odpowiedz
#4
Dzisiaj na TVP1 o 21.00 Pająki.
Film pamietam po ktorym jak bylem maly balem sie roznych zakamarkow w strachu przed tymi diablami. Ot takie lekko horrorowate kino.

Odpowiedz
#5
A to prawda, że niedługo TVN będzie puszczać Ojca chrzestnego? Czy t tylko plotka? :P

Odpowiedz
#6
z informacji zawartych na http://www.tvn.pl wynika że najbliższe superfilmy to T2, Czarta Wojna i Dziwne Dni (chyba że nie umiem szukać)

Odpowiedz
#7
dzisiaj o 20 na TV4 Amadeusz.
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
#8
ja pier oglądam właśnie T2 na TVN co za badziewiasta kopia 4:3 czuje sie jakby ktoś wzioł dzieło Camerona i pocioł oryginał w malutki kwadracik na którym nic konkretnie nie widać ;]
A tu taka ciekawostka jakies 3 czy 4 miechy temu puszczali kopie T2 w formacie 1:85:1 ale Dzwięk w stosunku do obrazu sie nie pokrywał ;]

Odpowiedz
#9
Jednak to prawda o Ojcu Chrzestnym! :o Pokaza cala trylogie. Bodajze 1 lipca, 29 lipca i 29 sierpnia. Szkoda, ze z takimi durnymi przerwami :roll:

Odpowiedz
#10
4 i 5 lipca Polsat sprawi na wielką niespodziankę i przyjemność. W Megahicie "Predator" a w Filmie Tygodnia "Alien".
The Truth Is Out There

Odpowiedz
#11
Polsat puści także reszte Alienów a dzisiaj leci/leciał Titanic (trzeci raz?).

Odpowiedz
#12
Titanic jest zawsze na wielkanoc, a Bodyguard na boze narodzenie :lol:

Odpowiedz
#13
No to na wielkanoc szykują coś nowego :D chyba że powtórka za pół roku a Bodygaurda dawno nie bylo ostatni raz byl w tvn jakis czas temu.

Odpowiedz
#14
Bodyguarda przegapilem, ARGH :/
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
#15
Jackson napisał(a):Bodyguarda przegapilem, ARGH :/
A to piekny film :(

Odpowiedz
#16
No i są wakacje :) a to oznacza, że w TV będą same powtórki :(. Zawsze jednak coś można fajnego znaleść. Polsat zaczął powtarzać stareńki sitcom "Świat edług Bundych" nie wiem jak innym ale mi się podobał i z przyjemnością jeszcze raz go zobaczę.

Odpowiedz
#17
O tak! Polsat za wznowienie Bundych (nareszcie) ma duzego plusa. Teraz w wolne popoludnie mozna sobie zrobic fajny serialowy seansik - najpierw Przystanek Alaska - mala przerwa - Swiat wedlug Bundych. :)

Odpowiedz
#18
dzis o 21.40 (niestety - na Polsacie) najwspanialszy film wszechczasów czyli Dawno temu w Ameryce. Kto jeszcze nie widzial, niech nadrabia:)
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
#19
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck! Oczywiscie zapomnialam o "Ojcu..."

Odpowiedz
#20
A dzisiaj na polsacie leci "Obcy", wczoraj lecial "Predator" ogladal ktos?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości