Co w TV...
#81
Battonsson napisał(a):nastawiam video i go nagrywam :)

ja nastawiam kompa i timer w karcie TV, potem przerabiam plik mpeg2 w Nero Vision Express i wypalam na DVD :). Dzięki temu m.in. pozgrywałem sobie starocie SF, emitowane obecnie na Ale Kino!
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
#82
Zazdroszczę Ci Adi tej serii, już same tytuły były urzekające (;
A w następnym tygodniu na canal+ 'Whale Rider'. Kto może, niech poluje i ogląda, bo naprawdę warto...
One day closer to death.

Odpowiedz
#83
Cytat:A jaka godzina jest dla Ciebie zachęcająca?
19-20 :roll:
Nie sadzisz, ze wiekszosc ludzi pracuje lub uczy sie, a to wymaga wstawania w godzinach porannych?
People used to think that when someone dies,
a crow carries their soul to the land of the dead.
But sometimes... only sometimes the crow brings
that soul back to set the wrong things right.

http://www.jackson.pl/

Odpowiedz
#84
Zgodzę się, sam do nich należę. Osobiście wolę oglądać film, gdy nie mam już nic na głowie, czyli późnym wieczorem, ale to już kwestia trybu życia. Zresztą lubię poświęcić 100% uwagi filmowi, a o 20.00 to jeszcze wszystko tętni, domownicy się krzątają, jakieś hałasy dochodzą i w ogóle jest mnówstwo innych przeszkadzajek, a nieraz to nawet potrafi być widno :wink:

Odpowiedz
#85
Adi napisał(a):
Battonsson napisał(a):nastawiam video i go nagrywam :)

ja nastawiam kompa i timer w karcie TV, potem przerabiam plik mpeg2 w Nero Vision Express i wypalam na DVD :). Dzięki temu m.in. pozgrywałem sobie starocie SF, emitowane obecnie na Ale Kino!

elo! elo! Mam pytanko czy wsrod tych przegranych na DVD starociach s-f masz moze Zemste Z Kosmosu( czyli kosmonauta z kaktusem zamiast dloni) ogladalem ten film, a w sumie II czesci jako dzieciuch i od tego czasu nie moge na niego trafic.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#86
Adi napisał(a):
Battonsson napisał(a):nastawiam video i go nagrywam :)

ja nastawiam kompa i timer w karcie TV, potem przerabiam plik mpeg2 w Nero Vision Express i wypalam na DVD :). Dzięki temu m.in. pozgrywałem sobie starocie SF, emitowane obecnie na Ale Kino!

elo! elo! Mam pytanko czy wsrod tych przegranych na DVD starociach s-f masz moze Zemste Z Kosmosu( czyli kosmonauta z kaktusem zamiast dloni) ogladalem ten film, a w sumie II czesci jako dzieciuch i od tego czasu nie moge na niego trafic.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#87
Niedawno film ten był na TV4, a tym razem emituje go Polsat.

Wtorek 27.02.2005 22.25 "Donnie Brasco"

Na zachetę nazwiska trzech panów z obsady: Pacino, Depp, Madsen.
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#88
We wtorek o 20.45 na Polsacie "Co kryje prawda" z Fordem i Pfaiffer. Warto zobaczyć.
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#89
A dzisiaj Raport Mniejszości na TVN o 20.00

Odpowiedz
#90
Dziś (sobota) o 20.00 na TVN Siedem rewelacyjni "Chłopcy z ferajny" Scorsese :)
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#91
http://www.film.org.pl/prace/chlopcy_z_ferajny.html - można przeczytać przed, albo po filmie ;) (link przedpremierowy hehe)
"It's alive!"

Odpowiedz
#92
Dusqmad napisał(a):Dziś (sobota) o 20.00 na TVN Siedem rewelacyjni "Chłopcy z ferajny" Scorsese :)

chyba wziąłes w ręce jakis program z przed 2 tyg bo dzisiaj nie ma chłopców;]

Odpowiedz
#93
Wziąles. ;)
A Chlopcow rzeczywiscie dzis nie ma, za to bedzie cos rowniez nieprzecietnego w swym gatunku - Naga Bron 2 1/2. :)

Odpowiedz
#94
Predator895 napisał(a):chyba wziołes w ręce jakis program z przed 2 tyg bo dzisiaj nie ma chłopców;]

:oops: Faktycznie coś mi się... ;)
Ale teraz mam w rękach odpowiedni

TVP 1
20.15 - "Kariera Nikosia Dyzmy"
22.10 - "Pamięć absolutna"

czyli o wieczór tak, czy tak nie muszę się martwić. W dodatku dobre filmy są na TVP 1. Co to oznacza? BRAK REKLAM :twisted:
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#95
no ja bym tylko ogladal pamiec, ale kumple mnie przeglosuja i bedzie tez kariera :D
Mądrzejszy ustępuje głupszemu i jak ten świat wygląda...

Odpowiedz
#96
Dziś na TVN o 20.10 "Dwie wieże". Hmm... Mało interesująca propozycja, zwłaszcza dla ludzi, którzy zarówno z filmu, jak i książki mogą być odpytywani ;P

Jutro natomiast TVN Siedem i "48 godzin" (20.00). Tuż po tym natomiast "Critters". Mówi Wam to coś :P? Strasznie koszmarny film, którego byłem fanem uczęszczając do przedszkola ;).
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#97
Absolwent w poniedziałek :)

Odpowiedz
#98
*Zosia napisał(a):Absolwent w poniedziałek :)

Zadała byś sobie choć odrobinę trudu i powiedziała, o której i na jakiej stacji... ;]

20.55 - TVP1 ;)
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
#99
Dziś na Canal + 'Żółtym' - 20.00 Między Słowami, 21.40 - Dziewczyna z Perłą. Znikam oglądać. :D

Odpowiedz
Dusqmad napisał(a):
*Zosia napisał(a):Absolwent w poniedziałek :)

Zadała byś sobie choć odrobinę trudu i powiedziała, o której i na jakiej stacji... ;]

20.55 - TVP1 ;)

jak komus zalezy, to sam sprawdzi ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości