Co w TV...
Wolę obejrzeć Wykidajło na stopklatce, nic innego mnie nie interesuje, Transformers kiedyś lubiłem, ale do czasu gdy przypomniałem sobie o Transformers Armada które oglądałem za dzieciaka i ludzie... kolosalna różnica jakości na korzyść Armady.

Odpowiedz
A na TV4 The Hurt Locker.

Odpowiedz
Szykuje nam się tydzień z rekinami, juhuu! Same świeżutkie tegoroczne premiery: najpierw Rekinado 5: Efekt płetwiarniany (mają być Olivia Newton-John, Fabio, piosenkarka Samantha Fox i Dolph Lundgren!!), potem Imperium rekinów (jest John Savage), dalej Porażenie rekina (weteranka Tara Reid!!!) i na końcu Pięciogłowy rekin atakuje. Kanał Sci-Fi Universal robi dobrze wszystkim miłośnikom rekinów!

Odpowiedz
Efekt płetwarniany, cóż za świetne tłumaczenie "global swarming"!

Odpowiedz
Twierdza na TVP2.

Odpowiedz
Tunel na TNT

Odpowiedz
Na polsacie właśnie leci "Wilk z Wall Street" z cenzurą na cyckach w staniku XD Scena seksu na forsie też out.

Jak można oglądać filmy w telewizji XDDDD
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
To jest wyjątkowy przypadek, prawdopodobnie Polsat kupił taniej wersję ocenzurowaną. Była już o tym burza w internecie, po tym jak niedługo po premierze kinowej puścił ją w poniedziałkowym Mega Hicie o 20.

Odpowiedz
Ale jaja... "Triple Threat" na Pulsie.
Czyli to musi kiepski film
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Na Pulsie Czas zabijania.

Odpowiedz
Ale to stary film, który był już wszędzie 100 razy
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
I co że stary?

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Zauważyłem dziś pewną ciekawostkę programową. Dziś o 20 :10 na Polsacie Wolverine a o 23:05 na TV4 W potrzasku (The Hunted). Czyli film z którego wg mnie zaczerpnięto co najmniej sekwencję w pociągu a może i więcej. Z tym że w filmie z '95 sceny mają dużo więcej epy.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jako na forum tak i w TV wszędzie Srar Warsy. Dziś o 20:00 Polsat premierowo daje Ostatniego Jedi a w tym samym czasie TVN ora po raz któryś tam w tym roku Przebudzenie Moc.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Oglądanie filmów z reklamami w 2019 :)

Odpowiedz
Te filmy nie zasługują na inne traktowanie. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(20-12-2019, 16:20)SonnyCrockett napisał(a): Jako na forum tak i w TV wszędzie Srar Warsy. Dziś o 20:00 Polsat premierowo daje Ostatniego Jedi

Co oznacza, że być może obejrze to drugi raz odpremiery. eee, chyba nie
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
O cholercia, niedługo w Canal+ będzie „Ognisty podmuch 2”. Nie miałem pojęcia, że powstał sequel. Straight to video, ale powtarzają swoje role William Baldwin i Donald Sutherland.
 
https://www.filmweb.pl/film/Backdraft+2-2019-835679

Odpowiedz
Ocena na FW zachęca

Odpowiedz
Jakby co, to ja absolutnie nie polecam, tylko po prostu dziwię się, że takie coś powstało.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości