Co w duszy gra / Soul (2020, PIxar)
[Obrazek: DaSbtrU.jpg]

Co w duszy gra, czyli ostatnia wielka premiera tego roku, która zawita do polskich kin (bo w Wonder Woman chyba nikt nie wierzy). Premiera będzie miała miejsce 20 listopada.

Natomiast Walt Disney podjął decyzję, że tam, gdzie jest dostęp do Disney+, to tam animacja zadebiutuje. Aczkolwiek dopiero na święta - 25 grudnia.

Cytat:Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.

Odpowiedz
Kolejny zwiastun:

https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
25 grudnia premiera na Disney+

Data specjalnie wybrana, co by Wonder Woman trochę poddenerwować? :)

Odpowiedz
Z racji tego, że w Polsce wciąż nie ma Disney+ to jestem ciekaw, kiedy premiera w naszych kinach. Mam nadzieję, że najpóźniej w styczniu (o ile PiS-owi znowu nie zachce się tego opóźnić :P)
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon