Stały bywalec
Liczba postów: 13,476
Liczba wątków: 77
(20-01-2021, 23:50)Negatywny napisał(a): (18-01-2021, 20:46)Snappik napisał(a): Dokładnie jest tak jak pisze Bucho.
Ja np. miałem kupić ale nie kupiłem. W zasadzie większość moich znajomych gamerów, która uznawała kupno wieśka za patriotyczny obowiązek - nie kupiła. Najbardziej entuzjastyczne podejście to: może za rok kupie jak połatają.
Pierwszego Wiedźmina kupiłem w dniu 0 (stałem pod Empikiem na nocnej premierze), drugiego Wiedźmina kupiłem w preorderze, trzeci Wiedźmin również pojawił się u mnie w dniu premiery. Serce z Kamienia ograłem rok po premierze DLC, a Krew i Wino 2 lata po premierze dodatku. W sumie byłem trochę patriotyczny w swoich działaniach bo chroniczny brak czasu dawał znać o sobie, poza tym jakoś specjalnie nigdy nie ciągnęło mnie do RPGów czy fantasy (choć Skyrima uwielbiam, to samo z Falloutami).
W Cyberpunka chciałem zagrać o ile gra będzie rzeczywiście kozacka i w miarę dopracowana. Że tak delikatnie ujmę - to nie jest mój ulubiony setting więc byłem bardziej ciekawy niż zajarany. Teraz zastanawiam się, czy kupię to jeszcze w 2021 roku bo czekają Redów miesiące łatania, mają wyjść jakieś DLC po drodze. Okaże się jeszcze że w 2022 ta gra będzie po prostu lepsza pod kątem rozgrywki w otwartym świecie i będzie pełnym tytułem (wreszcie). Bo o historię, fabułę i bohaterów jestem spokojny.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
21-01-2021, 09:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2021, 09:24 przez Snappik.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Stały bywalec
Liczba postów: 2,720
Liczba wątków: 0
Chyba zatrudnili tego gościa co uzyskał 30 klatek wyłączając część efektów w ini jak zalecał Negatywny :)
23-01-2021, 17:37
Krzyżowiec
Liczba postów: 7,255
Liczba wątków: 19
Ponoć poprawia wydajność na PS4, ale niestety popsuło się trochę questów, w tym jeden uniemożliwia ukończenie rpzgrywki. Przejrzałem listę zmian i jak na szumnie zapowiadany patch, to nie ma tam nic specjalnego.
Polski już nie ma.
23-01-2021, 18:19
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Z tego co widziałem, to owszem: poprawia - z 19 klatek w bardziej wymagających momentach na 22 ;-) A jak to robi? Kolejnym downgradem i tak źle wyglądającej (na old-genach) gry.
Ciekawe czy chociaż do czerwca to jakoś w miarę ogarną, bo że hucznie zapowiadane 1.1 i 1.2 tego nie uczynią chyba każdy widzi.
23-01-2021, 19:48
PapaBoomer
Liczba postów: 12,983
Liczba wątków: 1
Cytat:Jeśli spadnie, poniżej 60 FPS - już po nas
25-01-2021, 19:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2021, 19:23 przez marsgrey21.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
Ponoć wykradli kod źródłowy "Cyberpunka". Jest więc szansa, że hakerzy wypuszczą poprawioną grę, która technologicznie wyjdzie z roku 1998.
09-02-2021, 11:56
Dużo pisze
Liczba postów: 328
Liczba wątków: 0
Jeszcze brakuje żeby ten wielki patch zapowiadany na luty okazał się gównem jak styczniowy.
Dawać grę modderom!
09-02-2021, 12:37
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
Przejebane trochę, kody źródłowe kodami ale że wyciekły dane HR (więc pracowników itp) to już trochę słabo, nie ma co się cieszyć.
09-02-2021, 13:41
Stały bywalec
Liczba postów: 13,476
Liczba wątków: 77
W czasach gdzie 90% pracowników branży gamingowej ma wyposzczone do granic profile na Linkedin takie dane są gówno warte. A kod źródłowy, nawet jeśli wykradziony, niewiele da. Żadna firma nie będzie dążyć do biznesowego samobójstwa, bo ewentualne przełożenie kodu na inną grą łatwo wykryć, a i tak potrwa to lata.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
09-02-2021, 21:15
CSM-101
Liczba postów: 7,848
Liczba wątków: 0
Ja bym się bardziej spodziewał że mogą być tam mejle w stylu:
-szefie mamy stabilne 15cie klatek na topowym blaszaku
-no szkoda w chuj, mamy 10 milionów preorderów, może być i 8fps.
Albo jakies zwykle rzeczy które stanowią normalny proces produkcyjny ale niekoniecznie klient powinien o tym wiedzieć , np rezygnacja z jakiejś mechaniki z takiego czy innego powodu.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
09-02-2021, 21:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2021, 21:29 przez Negatywny.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Oho:
https://www.ppe.pl/news/154345/cd-projekt-potwierdza-atak-hakerow-wplynie-na-tempo-prac-nad-grami.html
Serio zaczynam się zastanawiać czy nie wymyślili tego w samym CD Projekcie żeby opóźniać naprawę tego zakalca w nieskończoność, po nich to już można się wszystkiego spodziewać #spiseg
10-02-2021, 14:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2021, 14:14 przez Albertino.)
Krzyżowiec
Liczba postów: 7,255
Liczba wątków: 19
(10-02-2021, 14:13)Albertino napisał(a): Oho:
https://www.ppe.pl/news/154345/cd-projekt-potwierdza-atak-hakerow-wplynie-na-tempo-prac-nad-grami.html
Serio zaczynam się zastanawiać czy nie wymyślili tego w samym CD Projekcie żeby opóźniać naprawę tego zakalca w nieskończoność, po nich to już można się wszystkiego spodziewać #spiseg
No chyba jednak nie:
https://www.gry-online.pl/newsroom/wiedzmin-3-i-cyberpunk-2077-kody-zrodlowe-na-aukcji-za-milion-dol/z21f434
Polski już nie ma.
11-02-2021, 08:15
Stały bywalec
Liczba postów: 10,338
Liczba wątków: 5
Czyli jednak karma :P
11-02-2021, 12:01
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
(09-02-2021, 21:15)Snappik napisał(a): W czasach gdzie 90% pracowników branży gamingowej ma wyposzczone do granic profile na Linkedin takie dane są gówno warte.
No faktycznie.
https://spidersweb.pl/2021/02/cd-projekt-red-hack-wlamanie-wymiana-dowodu-bik.html
11-02-2021, 15:57
Stały bywalec
Liczba postów: 13,476
Liczba wątków: 77
A to już jest januszerka CDP. Skanowali te dowody? Jak tak to słabo w hooy ;) I jeszcze Kosman pisze, że CDP trzymał jego dane (RODO <3). Zajebista firma, zajebisty HR.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
11-02-2021, 18:25
Stały bywalec
Liczba postów: 6,932
Liczba wątków: 2
Nilt nie neguję że januszerka. Ja tylko neguję to, że takie dane są gówno warte.
11-02-2021, 18:32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2021, 18:32 przez yacajackowski.)
Stały bywalec
Liczba postów: 13,476
Liczba wątków: 77
Nie sądziłem że skala wycieku danych była tak duża. Kwoty pensji czy kontrakty w gamedevie to nie są jakieś uber tajne dane bo branża zna widełki. Ale ze poleciały tam PESELe i numery dowodów oraz skany dokumentów - piękne świadectwo standardów bezpieczeństwa w tej firmie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
11-02-2021, 20:01
Krzyżowiec
Liczba postów: 7,255
Liczba wątków: 19
https://www.gry-online.pl/newsroom/aukcja-w-darknecie-zakonczona-sprzedano-skradzione-z-cd-projekt-k/z01f44a
To już wprost niewiarygodne jaki poziom fuckupu towarzyszy tej produkcji i studiu od momentu premiery, normalnie jakby ktoś rzucił klątwę.
Polski już nie ma.
11-02-2021, 20:12
|