Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
(09-03-2021, 14:22)Mental napisał(a): - Pacz, synku, na tych debili. Zostali wyruchani przez chciwą korporację i jeszcze wychwalają ich niedorobiony produkt.
- Syndrom sztokholmski, tatku.

;)

Srokholmski :)

Odpowiedz
nadeszła niezbyt długo wyczekiwana chwila:

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2858&fbclid=IwAR34zttbXRZDz3wSohOpt4mGCbd0XRStDdcvWJqqddKr0OJc7kCQ18wD394
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Ale to jest piękne :D

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Pojawiło się info o nowym patchu. Główne poprawki to reakcje policji i feeling podczas jazdy. Generalnie policja zamiast pojawiać się za plecami gracza, będzie pojawiać się kawałek dalej (oczywiście zwykły chamski spawn). Kupa.

Edit. Aha, jeszcze sie będzie dało bujać autem na boki, jak się utknie na krawężniku. Yyy... no tak.

Odpowiedz
Polski Rockstar <lol>

Odpowiedz
(19-03-2021, 18:38)Snappik napisał(a): Ale to jest piękne :D
Autentycznie jedna z najzabawniejszych rzeczy jakie widziałem w ostatnich tygodniach :)
Ten spokój na twarzy mimo że na ekranie dzieją się rzeczy straszne i dopiero niebieski ekran powoduje jakieś emocje.
Boskie po prostu.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Lista dłuższa niż kod źródłowy do SI tłumów i policji w grze :)

https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes

Dobrze, że naprawiają, ale ilość tych podpunktów pokazuje w jakim stanie wydali tego bubla.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Patch spory i na pewno część graczy, która obiła się o spore bugi (blokada questów itp.) będzie mogła wrócić. Ciekawe jednak czy będą w stanie w następnych miesiącach naprawić jakieś poważne mechaniki. Silnik może już nie puścić bez ostrej przebudowy. Ja tam czekam na fabularne dodatki, bo nie widzę sensu przechodzenia tego po raz drugi. Ta gra dostarcza funu tylko jak się ciągnie konkretne zadania.

Odpowiedz
Są już porównania, że ten patch to głównie glitche i kosmetyka. Mimo tego, bugów dalej od groma, dropy FPS-ów w zasadzie bez zmian, zerowa poprawa grafiki, tekstury na PS4 potrafią się ładować nawet jeszcze dłużej ;)

Odpowiedz
(30-03-2021, 10:30)Albertino napisał(a): Są już porównania, że ten patch to głównie glitche i kosmetyka. Mimo tego, bugów dalej od groma, dropy FPS-ów w zasadzie bez zmian, zerowa poprawa grafiki, tekstury na PS4 potrafią się ładować nawet jeszcze dłużej ;)

No przecież to wynika z lektury changeloga, bo zwiększenia zasięgu spawnu policji nie można uznać za jakąś sensowną modyfikację :)

Ten kod to pewnie taka kupka bierek, żeby coś wyciągnąć albo dodać bez rozpieprzenia całości to trzeba chyba cudu. Szczerze mówiąc wątpię aby jakieś większe zmiany tam nastąpiły, musieliby przepisać systemy i olać stare konsole.
Polski już nie ma.

Odpowiedz

Odpowiedz
Jakby ktoś się spodziewał jakiejś autorefleksji to nie, jeszcze więcej marketingowego bełkotu:

https://www.gry-online.pl/newsroom/rozwoj-wiedzmina-projekty-aaa-i-naprawianie-cyberpunka-2077-cd-pr/z81f88a
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Po co otwarty świat, miasto, skoro jest ono.... martwe?

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ale jednak coś zostało poprawione:

Odpowiedz
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/mgplty/they_did_it_those_crazy_sons_of_bs_they_did_it/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Dobre komenty:


Are you sure they just didn't make you and the world move to avoid the car? :)

Odpowiedz
Taki mały apdejcik, bo dawno nie było kopania leżącego: tak, gra nadal otrzymuje pacze i hotfixy (czaicie? hotfix prawie pięć miesięcy po premierze), i tak, nadal naprawiają one część rzeczy, jednocześnie psując resztę.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Gra juz ostatnio była do nabycia za 89zł ;) IMO sytuacja nie do odratowania i wyjdzie max jeden płatny dodatek, jak się w końcu wyda, że zainteresowanie jest naprawdę nikłe. Teraz jeszcze niektórzy się łudzą, że jak naprawią to część graczy wróci, no ale właśnie - naprawią? Ja grałem na highendowym kompie i porzuciłem nie przez natłok bugów, ale bardziej przez to, że się po prostu znudziłem - ta gierka jest dość średnia u założeń i nikt nie będzie ich teraz przebudowywał.

Odpowiedz
Sa też masochiści, którzy wracają do starej wersji gry aby zdobyć achievmenty osiągalne tylko z wykorzystaniem konkretnych bugów ;) To jest dopiero brak szacunku dla samego siebie, wolnego czasu itd.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jak dla mnie rozsądnym kierunkiem byłoby zrobić jeden zajebisty dodatek na poziomie Serc z kamienia, zabrać się za dwójkę i zrobić ją tak żeby była dla jedynki tym co Wiedźmin 3 dla dwójki.

Odpowiedz
Byłoby miło ale raczej CP2077 jako marka umarła.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości