Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
No i jak miałaby taka gra wyglądać po wyeliminowaniu wszystkich ekscytujących elementów? Sim city 2077?

Przecież Westworld trafia w punkt. Ludzie grają jednak po to żeby robić rzeczy których naprawdę z jakichś powodów nie mogą :)

Odpowiedz
[Obrazek: HmHXGCSU1HEmQkTA9HNxrf4QWRSFWF0AeQCNrQ8O...c5ec54a03b]

Odpowiedz
Oj wyczuwam, że jak w żadnej grze świat się będzie diametralnie zmieniał wraz z porą dnia :)

Odpowiedz
Chyba nie wchodzą nie na te fora co trzeba, a właściwie: nie wchodzą na jedyne, na które warto ;) Jak lubię to generalizowanie:


Odpowiedz
Nawet nie chce mi się odpalać tego festynu kwękania. Polski zespół delivers AAA na fajnej licencji, ale bóldupić trzeba ;]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ale oni tam właśnie bronią wizji zaprezentowanej w zwiastunie. Nie zgadzam się jedynie z tezą stawianą w tytule materiału, że Polakom się nie spodobało - nie spodobało się jakiejś część, ale na zachodzie tak samo.

Odpowiedz
7 Cyberpunk 2077 najlepszy
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(11-06-2018, 12:30)Kluski napisał(a): Pamiętam tą wypowiedź, była dość szeroko komentowana w mediach branżowych.

A co do nocy i deszczu, spokojnie one też będą. Nie rozumiem dlaczego ludzie popadają w skrajności. Z jeden strony ci którzy panikują z powodu słonecznej scenerii, a z drugiej ci, którzy próbują wytłumaczyć, że właśnie taka była oryginalna wizja Cyberpunka, taka i tylko taka, otóż nie, bladerunnerowe klimaty też będą:


Wiem, że to już było mówione, ale jak ten koleś nie będzie nagrywał dialogów jako narrator albo jakiś barman to będzie wielka strata.


Świetny trailer, niesamowicie napakowany soczystymi kawałkami grywalnego materiału. Prawda - za mało deszczu, nocy i neonów, ale liczę, że docelowo tego nie zabraknie. Podoba mi się nawet jeśli istotnie wygląda ciut jak fjuczer GTA.

Odpowiedz
(11-06-2018, 16:54)Craven napisał(a): Świetny trailer, niesamowicie napakowany soczystymi kawałkami grywalnego materiału. Prawda - za mało deszczu, nocy i neonów, ale liczę, że docelowo tego nie zabraknie. Podoba mi się nawet jeśli istotnie wygląda ciut jak fjuczer GTA.

Po n-tym obejrzeniu trailera dochodzę do wniosku, że w CDP pracują po prostu bardzo mądrzy ludzie. Tam się ewidentnie odbyło zebranie pod tytułem:
- Słuchajcie Cyberpunk nie trafia do młodych. BR2049 flopnął, Deus ex flopnął (to ten moment w którym wrzucili dotychczasowe prace do kosza i zaczęli od nowa) , może by tak zrezygnować?
- ale to nasz ukochany projekt
- no to zróbmy tak żeby wilk był syty i owca cała

No i zrobili.

Odpowiedz
Trailer mną nie pozamiatał, ale i tak mocno czekam. Ciągle mam nadzieję, że Redsi pokonają kolejną barierę, czyli stworzą nowoczesnego RPGa, w którym naprawdę będzie istniało odgrywanie i kreowanie charakteru stworzonej postaci. Bo reszta deweloperów potrafi tylko zmieniać fryzury i odpowiadać na "czerwono/niebiesko".

Odpowiedz
Dowiedziałem się, że Pondsmith okazjonalnie pisuje na reddicie. Obczaiłem jego posty i w jednym z ostatnim przedstawił się jako "Michal" Pondsmith, a pozniej żartował, że w CDPR jest tyle zatrzęsienia Marcinów i Michałów, że musiał z kumplami dać im numery i nickname'y :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Oczywiście nie tego się spodziewałem, jak wielu z nas. Mało mroczne - jasne. To nie wygląda jak one-true cyberpunk spod znaku Gibsona, a bardziej już jak te 90s-owe post-cyberpunkowe próby, które uderzały w bardziej prześmiewcze/satyryczne tony - szczególnie mam tu na myśli Zamieć Stephensona (kurtka bohatera - przypadek, nie sądzę). Czy to źle? Chyba nie. W sumie taki film Verhoevena w cyberpunkowym przebraniu to coś od czego mógłbym z pewnością dostać zmazów nocnych :)

Ciekaw jestem jak wybrną z kreacji postaci, bo w tego typu grach z reguł fabuła leży, a jak ta będzie leżeć, to czarno to widzę, bo fajnym settingiem i (na to wygląda) humorem nie załatają tak znaczącej dziury. Czekam, tak bardzo czekam.

Odpowiedz
Ale tu nie powinno być niczego skomplikowanego, odnośnie tworzenia postaci. Dajecie zajebistą korporacyjno-uliczną intrygę i bohatera, którego możemy tworzyć tak samo jak np. w Fallout Vegas. Tworzenie postaci w calosci od podstaw według naszych upodoban, nie przeszkadzło tej postaci byc w samym srodku dobrze napisanej intrygi.

Nie wiem też skąd założenie, że "w takich grach" fabuła z reguły leży? W jakich grach? W erpegach? W erpegach z wlasnym wyborem bohaterów (to nie będzie gra Bethesdy)? Bo chyba nie w stricte cyberpunkowych grach, bo akurat ten gatunek idealnie sprzyja do napisania czegoś dobrego.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Jeżeli ma być ekszyn erpegie, to może system postaci z Mass Effect 1? Niby zręcznościówka, ale mocno zależna od wybieranych skilli.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nie moje:

[Obrazek: DfaWAGPXkAAcAY3.jpg:large]

Odpowiedz
Śmiechłem ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1665

Przy okazji podróży suborbitalnej przypomniałem sobie o plotkach które mówiły o akcji na Księżycu. No, jestem ciekaw czy to faktycznie prawda, mam nadzieje, że tak.

Ciekawe czy wycieli z uniwersum tą technologie (braindance?) która umożliwiała postacią w tym świecie odczuwanie uczuć i emocji kogoś innego. Pamiętam taki artykuł na ich forum, brzmiało to ciekawie.

Odpowiedz
http://aszdziennik.pl/123411,trailer-cyberpunk-2077-to-zloto-zobacz-i-zaplacz-ze-szczescia-wideo

Matko święta, jak niektórzy mają potrzebę kreowania nierzeczywistych problemów :) Na tvgry już zmienili tytuł, że się Polakom nie podoba, bo ilość pozytywnych komentarzy pod materiałem była przytłaczająca. Ale nie! Polacy to zawistne marudy, bo znalazłem kilka negatywnych komentarzy na internecie. (Tak wiem, co to jest aszdziennik).

*

[Obrazek: lOfMosBSLFy7Bq0riHlEAzYXu-lGPkEfbErKXYZ_...b77a4f9e16]

Odpowiedz
Cytat:Przy okazji podróży suborbitalnej przypomniałem sobie o plotkach które mówiły o akcji na Księżycu. No, jestem ciekaw czy to faktycznie prawda, mam nadzieje, że tak.

Well, w zwiastunie Księżyc pojawia się jako jedna ze stacji metra, więc... ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nie dostrzegłem :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości