Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
To forum mogłoby robić za oficjalny serwis informacyjno-analityczny E3 2018 :P

Odpowiedz
Offtop: Ten Spiderman wygląda naprawdę super.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109780

Okej, całe na razie dostepne info w jednej kupie. Będzie bieganie po ścianach :D
Jutro ich osobiste wrazenia z całego pokazu.

Odpowiedz
(12-06-2018, 23:21)Badus napisał(a): Offtop: Ten Spiderman wygląda naprawdę super.

Wygląda super, ale ma ubisoftowo-generyczny vibe :) (tak a propos dyskusji o makaronizmach w światopoglądowym) dlatego właśnie tak bardzo, w moim przekonaniu, wyróżnia się Cyberpunk ponad konkurencję. Jest handcrafted a nie Adobe AAA Game Maker :)

Odpowiedz
Wszystkie screeny w superrozdzielczości:

http://gamersyde.com/news_e3_cyberpunk_2077_new_screens-20171_en.html#

Przy takim stopniu szczegółowości gra wygląda jak robiona przez 3000, a nie 300 ludzi.

*

Wrażenia od VG247, że pozytywne, to mało powiedziane:

https://www.vg247.com/2018/06/12/cyberpunk-2077-fps-third-person-vehicles-dont-worry-rpg/

Odpowiedz
Jezu, niech już te miętkie pyty z Bioware spadają.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
WTF? Co to za pierdy? Kogo interesuje jakaś popierdółka od lootboksiarzy?

Odpowiedz
Lol. Obczajcie chat box. Wszyscy im każą spadać :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
To na pewno część kampanii szkalującej Wielką Polskę ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(12-06-2018, 23:38)Proteus napisał(a): Lol. Obczajcie chat box. Wszyscy im każą spadać :)

Wspaniała strategia marketingowa, czy można zrazić do siebie ludzi w bardziej staranny sposób?

Odpowiedz
Lol. Wprawdzie troche im współczuje i nie obraziłem się do końca na BIoware, bo "cos tam, cos tam SJW", ale kurde, oglądanie tych reakcji jest przezajebiście śmieszne :D Ludzie juz od kilku minut NON STOP każą im spierdalać. It's fucking hillarious :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Usunę ten komentarz później, ale w shoutboxowym stylu:

POJEBAŁO ICH?!

Odpowiedz
(12-06-2018, 23:41)Proteus napisał(a): Lol. Wprawdzie troche im współczuje i nie obraziłem się do końca na BIoware, bo "cos tam, cos tam SJW", ale kurde, oglądanie tych reakcji jest przezajebiście śmieszne :D Ludzie juz od kilku minut NON STOP każą im spierdalać. It's fucking hillarious :)

Cytat:Bad days when your product is used as a buffer/time filler lol

Prawie smutałem :)

Odpowiedz
Gadają teraz o LEGO villains i nawet laska nosi medalion Wiedzmina :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ja jebie...Lego...





W dupę se wsadźcie te klocki.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Widze ze ma tu byc Ghost of Tsushima czy juz byl?

Odpowiedz
Przynajmniej fioletowa ma tematyczny medalion, no prawie...

Coś jak Gearsy w wydaniu Funko Pop :)

Odpowiedz
Live chat IGN wygląda troche teraz jak scena z mewami z Finding Nemo, przy czym zamiast "MINE?", ludzie piszą "CYBERPUNK?".
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Gdzie to oglądacie? jakis link czy cos?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Strona wcześniej.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości