12-06-2018, 23:13
|
Cyberbug 2077
|
|
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109780
Okej, całe na razie dostepne info w jednej kupie. Będzie bieganie po ścianach :D Jutro ich osobiste wrazenia z całego pokazu. 12-06-2018, 23:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 23:25 przez Kuba.) (12-06-2018, 23:21)Badus napisał(a): Offtop: Ten Spiderman wygląda naprawdę super. Wygląda super, ale ma ubisoftowo-generyczny vibe :) (tak a propos dyskusji o makaronizmach w światopoglądowym) dlatego właśnie tak bardzo, w moim przekonaniu, wyróżnia się Cyberpunk ponad konkurencję. Jest handcrafted a nie Adobe AAA Game Maker :) 12-06-2018, 23:26
Wszystkie screeny w superrozdzielczości:
http://gamersyde.com/news_e3_cyberpunk_2077_new_screens-20171_en.html# Przy takim stopniu szczegółowości gra wygląda jak robiona przez 3000, a nie 300 ludzi. * Wrażenia od VG247, że pozytywne, to mało powiedziane: https://www.vg247.com/2018/06/12/cyberpunk-2077-fps-third-person-vehicles-dont-worry-rpg/ 12-06-2018, 23:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 23:35 przez Kluski.)
Jezu, niech już te miętkie pyty z Bioware spadają.
12-06-2018, 23:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 23:37 przez Badus.)
Lol. Obczajcie chat box. Wszyscy im każą spadać :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
12-06-2018, 23:38
Lol. Wprawdzie troche im współczuje i nie obraziłem się do końca na BIoware, bo "cos tam, cos tam SJW", ale kurde, oglądanie tych reakcji jest przezajebiście śmieszne :D Ludzie juz od kilku minut NON STOP każą im spierdalać. It's fucking hillarious :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
12-06-2018, 23:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 23:41 przez Proteus.) (12-06-2018, 23:41)Proteus napisał(a): Lol. Wprawdzie troche im współczuje i nie obraziłem się do końca na BIoware, bo "cos tam, cos tam SJW", ale kurde, oglądanie tych reakcji jest przezajebiście śmieszne :D Ludzie juz od kilku minut NON STOP każą im spierdalać. It's fucking hillarious :) Cytat:Bad days when your product is used as a buffer/time filler lol Prawie smutałem :) 12-06-2018, 23:43
Gadają teraz o LEGO villains i nawet laska nosi medalion Wiedzmina :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
12-06-2018, 23:44
Ja jebie...Lego...
W dupę se wsadźcie te klocki. 12-06-2018, 23:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2018, 23:48 przez Badus.)
Przynajmniej fioletowa ma tematyczny medalion, no prawie...
Coś jak Gearsy w wydaniu Funko Pop :) 12-06-2018, 23:47
Gdzie to oglądacie? jakis link czy cos?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 12-06-2018, 23:50 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |






