Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
To ma zrobić na kimś wrażenie? Jeśli ktoś myślał że ta gra wyjdzie w tym roku to ma zerowe pojęcie na temat branży.

Odpowiedz
Możliwe, że wczorajsze wieści odnośnie E3, to typowa burza w szklance wody:
https://imgur.com/a/5YHhlaC


A co do premiery, to nie dość, że mnie to nie dziwi, to w dodatku cieszy. Nie wiem, dlaczego tak wiele ludzi miało tak mocne ciśnienie, by tak wielką grę wypuścić za wcześnie.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(29-05-2019, 18:08)Mierzwiak napisał(a): Jeśli ktoś myślał że ta gra wyjdzie w tym roku to ma zerowe pojęcie na temat branży.
Pewnie ci sami ludzie, którzy oczekiwali premiery Avatara 2 gdzieś w okolicach 2017 ;)

Odpowiedz
Wyciekła grafika promująca edycję standardową Cyberpunka, i cóż, okładka jak dla mnie jest szkaradna:

[Obrazek: 249833281.png]

Jutro nowy zwiastun na kofie Microsoftu.

Odpowiedz
Oby okładka to był WIP, bo paskudna aż boli. Gdzie ta punk-lasia z gejpleja? Albo ta z fioletowymi włosami? :P
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że do premiery jeszcze daleko wcale bym się nie zdziwił jakby zmienili projekt okładki, ale z drugiej strony W3 też nie miał jakiejś szałowej, ważne żeby sama gra była dobra.

Odpowiedz
Bez sensu jest dawanie tego kolesia na okładkę i promowanie nim gry, skoro sami stworzymy sobie postać. Dokładnie z tego powodu np seria Elder Scrolls nie ma zwykle postaci na okładkach...


Wg mnie jako cover powinno być Night City, w końcu to ono chyba jest głównym bohaterem tej gierki.

Coś w ten deseń (tylko bez postaci i oczywiście w klimacie CP2077) byłoby imo osom:

[Obrazek: 350?cb=20180521132804]

Odpowiedz
No i ten palec na spuście - z pewnością świadome nawiązanie do plakatów filmów akcji z lat 80. XX wieku ;)

Odpowiedz
Takie tam przypomnienie, na rozgrzewkę przed dzisiejszym lajwem:

=

7 lat, SIEDEM, kureła!

Odpowiedz
[Obrazek: 370086078.jpg]

Wyciek kolekcjonerki. 

Odpowiedz
Wiadomo coś, o której godzinie CDPR będzie brylować na E3?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
O 22 zaczyna się konfa Microsoftu , więc między 22 a północą :) Róbcie drinki i ruszamy ze spamem.

Odpowiedz
Strzelam, że tym razem (skoro jak zawsze wszyscy będą spodziewali sie ich na koniec) otworzą konfe :)

Odpowiedz
O HUI!

Tego się nie spodziewałem.

Premiera 16 kwietnia, czyli Q2 2020, zgodnie z moimi przewidywaniami.

Odpowiedz

Odpowiedz
Ok, fajne fajne :D ale dajcie mi gameplay!

Oczywiście premiera tuż przed egzaminami bo czemu nie :(

Odpowiedz
Te ploty o tym, że Rhianna nagrywała im coś do soundtracku, nagle nabrały twardości :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(09-06-2019, 22:38)Proteus napisał(a): nagle nabrały twardości :)

No mi na widok Keanu stwardniał trochę :)

Odpowiedz
Zobaczyłem Keanu i od razu ta gra wyskoczyła na piedestal najbardziej oczekiwanej gry zaraz po TLoU.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
I ten remix Chippin' in w stylu heavy metalowym w końcówce wymiata.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości