Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Keanu wraca do korzeni. :)

Odpowiedz
Hmm.


Może mocno nie w temacie jestem, albo coś się zdezaktualizowało, a więc zadam to pytanie: zmienili koncept na tworzenie swojego bohatera od podstaw? 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Końcówka mnie kupiła totalnie :) in Keanu I trust

Odpowiedz
(09-06-2019, 22:54)zombie001 napisał(a): Hmm.


Może mocno nie w temacie jestem, albo coś się zdezaktualizowało, a więc zadam to pytanie: zmienili koncept na tworzenie swojego bohatera od podstaw? 

Nie, było od początku.

Odpowiedz
Nie no, w sensie, że teraz to trochę wygląda tak jakbyśmy mieli grać TYM* konkretnym gościem, a wcześniej była gadka, że sami tworzymy wygląd bohatera.


*sugeruje się tym, że dali go na okładkę.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(09-06-2019, 22:58)zombie001 napisał(a): Nie no, w sensie, że teraz to trochę wygląda tak jakbyśmy mieli grać TYM* konkretnym gościem, a wcześniej była gadka, że sami tworzymy wygląd bohatera.


*sugeruje się tym, że dali go na okładkę.

Będzie pełna kreacja, ostatnio była V w wydaniu żeńskim, tym razem dali chłopa, tyle.

*


Odpowiedz
To będzie piękny urlop.

Odpowiedz
I cyk, poszedł preorder.

*

A przy okazji Keanu ciekawa anegdotka:

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Keanu Reeves :D Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Keanu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Keanu wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Keanu odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Zajebiście sympatyczny facet.

Odpowiedz
Jak tylko na wykopie pokazuję się artykuł w którym pada imię Keanu, to zawsze jest ta pasta ;)

Odpowiedz
Wiem, to również najwyżej oceniany komentarz w informacji o zwiastunie Cyberpunka na wypoku ;)

Moje pierwsze VHSy na magnetowidzie, Keanu, Speed, teraz to... piękna pętla :)

Odpowiedz
Johnny Mnemonic :) Keanu wraca do korzeni

Odpowiedz
Mają rozmach, nie zdziwię się jeśli udział Gagi się potwierdzi.

Odpowiedz


Chcę ten cover z końcówki zwiastuna!

Odpowiedz
[Obrazek: 646b56ea72feaf659a9607bb350a03ce.png]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Teraz, pewnie bliżej premiery spadnie do standardowej ceny. Pięć dyszek w dół.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Kolejna ukryta wiadomość od Redów, jednak nie dostaniemy gameplaya:

Cytat:Finally, after months of preparation, we can share with you two big things we have been hard at work on — CP2077's cinematic story trailer and a brand new gameplay demo! Yes, yes, we know — for now, the demo is only available to the lucky ones who managed to get tickets to E3 and the rest of you will have to wait until gamescom or the public dev Q&A unveiling stream at PAX in August. Yeah, we can already feel the bashing you're gonna give us online :(. "Why are you not treating us fair", "why is the gameplay not being released right away?". The reason is we want to make the most out of the months of work we put into the demo and first showcase gameplay live at E3 and gamescom. Releasing gameplay right away would make the gamescom presentations pointless and would significantly limit our chance to build hype. Why do we need to build hype? To get more gamers interested in CP2077 and, hopefully, convince them to give it a go. We are putting our hearts and souls into making CP2077 a great game and we would like as many gamers as possible to find out about it and experience its amazing story. Also, hype can turn into sales (after all, we are not a charity), and good sales allow us to grow, take creative risks and deliver new, great games for you to enjoy.

And let’s not forget about one more super important announcement — the release date. Less than a year from now, on April 16th, 2020, you’ll finally be able to sink your teeth into Cyberpunk 2077.

As you probably noticed, we prepared 2 editions of the game. Why only two? Because when we pre-order ourselves, we don’t like to go to Wikipedia to compare content. We have a simple deal: there’s the standard edition, the one we think most gamers will choose, and a limited Collector’s Edition. While we're pretty proud of the CE, we'd like to turn your attention to that first one. Why? Because we have really maxed out the physical capacity of the box with goodies. We think this raises the bar for "standard" and we hope you'll think so, too. Also, since pre-orders are live, you might be wondering if there’s any point in placing an order now. Yes, if you want to give us some extra support. Pre-orders help us build anticipation — the more copies you pre-order, the more likely it is for us to get retail (both digital and physical) behind the game. Therefore, if you like what you see, we will appreciate you "voting yes" for CP2077 with a pre-order. If you are still hesitating though, we would rather you wait for more materials or reviews. Our goal is for you to truly enjoy CP2077 and not regret a pre-order.

Take care and looking forward to seeing you in Night City! CD PROJEKT RED team

Odpowiedz
[Obrazek: display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e789...c4774cfb06]

Odpowiedz
(10-06-2019, 02:10)Mierzwiak napisał(a): Ale z ceną to ich pogięło:

http://www.empik.com/cyberpunk-2077-edycja-standardowa-cd-projekt-red,p1228493711,multimedia-p?utm_source=app&utm_medium=share&utm_content=produkt

Wieczorem/w nocy Empik z jakiegoś powodu faktycznie wstawił pre-order z wywindowanymi cenami o parę dych. Dzisiaj rano wyostrzyli ofertę, sprowadzając wszystko do sugerowanego pułapu cenowego (199/269) i dodali pre-orderowy bonus. Przez chwilę widniał brelok, który ostatecznie zamienili na steelbook, oba dodatki różniące się od tych z EK. RTV EURO AGD i CDP (oficjalna strona) to również #teamsteelbook (którego są łącznie 3 pre-orderowe warianty, każdy lepszy od tradycyjnej okładki, która przynajmniej ma być dwustronna), gdy CDP.pl i Muve.pl pozostali wierni brelokowi – ostatni przebąkiwali na fanpage'u jeszcze coś o plakacie.

Szkoda, że zakupy na oficjalnej stronie, czy to w wydaniu standardowym, czy kolekcjonerskim wiążą się z obowiązkowym doliczeniem najdroższego kuriera do dostawy. Nie mówiąc o tym, że po wieczornym ogłoszeniu mało kto zdołał w nocy zamówić EK; strona nie dość, że przeżywała oblężenie, to wyskakiwał jeszcze bug związany z adresem dostawy. Dopiero od rana w miarę śmiga, ale ponoć i tak dla nie wszystkich... Ech, przy każdej premierze/pre-orderze u nich to samo. Ale jeśli kogoś to interesuje, to ponoć rzucili u nas pulę 10k egzemplarzy EK, najwięcej na PS4, najmniej na XO. Wg kodu źródłowego strony jest tego jeszcze sporo. Ja ostatecznie podaruję sobie ten zakup, bo jak bardzo lubię wydane artbooki, czy noszę w sobie jakiś tam rys gadżeciarza, to jednak wychodzę z założenia, że 750 + 26 zł za to jest lekką przesadą. Nie łudziłem się, że wrócimy do pułapu wiedźmińskiej trylogii, bo nie te czasy, a i jak na dłoni widać, że kolekcjonerka CP jest przesycona zawartością, ale czy w sumie aż tak bardzo, jakby porównać to do TW3, który śmigał za 350 zł? Chyba zadowolę się standardem ze steelbookiem.

Tyle z przeglądania ofert. A względem samej gry, wszystko oczywiście wygląda znakomicie i nie mogę się doczekać, gdy Keanu stał się wisieńką na torcie – strzał w dziesiątkę. Czekam na gameplay, oficjalny debiut ponoć na gamescomie w sierpniu.

Odpowiedz
Nigdy nie skumam preorderów gier. Gdyby chociaż dostawało się tytuł wcześniej niż inni, ale zamawiając w dzień premiery, dostajesz go dokładnie w tym samym momencie co ludzie, którzy zamrozili pieniądze rok wcześniej, a dodatkowo można jeszcze rzucić okiem na recenzje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości