Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
O, to pomogłeś mi podjąć decyzję, jednak Street kid albo Korpo na początek

Odpowiedz
(10-12-2020, 12:06)Kluski napisał(a): PS. Gra nadal nie działa :)

Podobno najczęściej jest to sprawka niezaktualizowanych sterowników. Sprawdź przede wszystkim grafikę. U mnie jakby co działa, pomimo kompa jeszcze z czasów komuny.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Opisy prologu jakoś nie porażają. Cóż to nie jest wejście jak w Blade Runnerze czy Dreddzie. :) Ale tak nie przesądzając to na początku się bałem, że jak ta gra wejdzie to stracę sporo znajomych, którzy będą grać w Cyberpunk 2077. Ale na razie tak źle nie wygląda. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz


Ała.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
2:32 - piękne nawiązanie do BLM ;)

A tak na serio - problemy w streamowaniu tekstur to nic nowego w grach. W Rage wyglądało to jeszcze gorzej :) Dlatego też daje CDekeom 2-3 miesiące na uporanie się podstawowymi problemami technicznymi bo gdybym doświadczył takich czarów w trakcie rozgrywki to bym się chyba wku...ił. Szanuję swój czas, nie jestem studentem ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
He he he...
I te komentarze:
- Wake up samurai, we got a game to patch!
- Dear CDPR, I think your bug has a game in it...
- It's even worse than the memes.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(10-12-2020, 12:48)Wawrzyniec napisał(a):
(10-12-2020, 12:06)Kluski napisał(a): PS. Gra nadal nie działa :)

Podobno najczęściej jest to sprawka niezaktualizowanych sterowników. Sprawdź przede wszystkim grafikę. U mnie jakby co działa, pomimo kompa jeszcze z czasów komuny.

Wszystkie sterowniki świeżutkie, Windows zaktualizowany, wywaliłem antywirusa, uruchamiam na wszystkie możliwe sposoby, instalowałem na różnych dyskach. Po wciśnięciu "Graj" przycisk na chwilę się dezaktywuje jakby miał ruszać, nic się nie dzieje, po czym przycisk znowu jest aktywny. Cieszyłbym się nawet jakby jakiś błąd wywalało, a tu nic :)

Testowałem inne gry, w tym najnowsze, wszystko hula, Death Stranding hulało w dniu premiery, tylko Cyberpunk nie działa. Ależ to jest optymalizacyjny śmietnik.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Rockstar paczy i się śmieje. GTA6 będzie Cyberpunkiem, na jakiego wszyscy zasługujemy.

Odpowiedz
(10-12-2020, 13:36)Kluski napisał(a): Wszystkie sterowniki świeżutkie, Windows zaktualizowany, wywaliłem antywirusa, uruchamiam na wszystkie możliwe sposoby, instalowałem na różnych dyskach. Po wciśnięciu "Graj" przycisk na chwilę się dezaktywuje jakby miał ruszać, nic się nie dzieje, po czym przycisk znowu jest aktywny. Cieszyłbym się nawet jakby jakiś błąd wywalało, a tu nic :)

Dlatego tak się cieszę, że zamieniłem peceta na konsolę :)

Jedna z najbardziej wkurwiających rzeczy za gimbazy. Instalowało się gierkę, a po chwili jakiś komunikat, że coś jest nie tak.

Odpowiedz
(10-12-2020, 13:51)Pelivaron napisał(a):
(10-12-2020, 13:36)Kluski napisał(a): Wszystkie sterowniki świeżutkie, Windows zaktualizowany, wywaliłem antywirusa, uruchamiam na wszystkie możliwe sposoby, instalowałem na różnych dyskach. Po wciśnięciu "Graj" przycisk na chwilę się dezaktywuje jakby miał ruszać, nic się nie dzieje, po czym przycisk znowu jest aktywny. Cieszyłbym się nawet jakby jakiś błąd wywalało, a tu nic :)

Dlatego tak się cieszę, że zamieniłem peceta na konsolę :)

Jedna z najbardziej wkurwiających rzeczy za gimbazy. Instalowało się gierkę, a po chwili jakiś komunikat, że coś jest nie tak.

Stary, ja marzę o jakimś komunikacie, chciałbym zobaczyć ekran startowy. Na razie mogę sobie jedynie wciskać przycisk "Graj". :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Widzę że nie ma nawet sensu tego tykać na dinozaurach. Eh... dobrze mieć jednak gigantyczny backlog - odpalę sobie jakiegoś jRPGa i jak nic pół roku minie. Międzyczasie może PS5 będzie dostępne po ludzku, grę połatają i z ceny trochę spadnie.

Odpowiedz
Na PC gram i nie ma aż takiego festiwalu bugów, latka tylko niecałej 10gb, więc to chyba przede wszystkim konsole mają problem.

Odpowiedz
(10-12-2020, 14:05)Grievous napisał(a): Widzę że nie ma nawet sensu tego tykać na dinozaurach. Eh... dobrze mieć jednak gigantyczny backlog - odpalę sobie jakiegoś jRPGa i jak nic pół roku minie. Międzyczasie może PS5 będzie dostępne po ludzku, grę połatają i z ceny trochę spadnie.

No, nie ma. Stary komp, nie stary, grałem w nówki AAA i śmigało wszystko, tutaj jest babol, też mi się przypomniały stare czasy jak trzeba było cokolwiek robić, żeby uruchomić grę :) Zaraz idzie refund.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
(10-12-2020, 13:50)Mental napisał(a): Rockstar paczy i się śmieje. GTA6 będzie Cyberpunkiem, na jakiego wszyscy zasługujemy.

Dokładnie tak będzie, GTA VI na nowych konsolach będzie mokrym snem :) Aczkolwiek RDR 2 na PC też miał trudny start, więc nie wszystko musi się tam udawać. Nie mniej ich gry są mega pod kątem budowy świata i grając w nie ma się zwyczajny fun w zwiedzaniu okolicy nawet po wymaksowaniu zadań.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(10-12-2020, 14:09)Kluski napisał(a): Zaraz idzie refund.
#DefundtheCDR
#Playerslivesmatter
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Pomoc techniczna kazali ręcznie odinstalować wszystkie pakiety Visual C++, potem ręcznie instalować od najstarszego, przy czym ten pierwszy jest w formie pliku DVD do wypalenia xD Ale jaja.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ale akurat ten filmik z tymi wszystkimi śmiesznymi błędami kojarzy mi się Bethesdą i np. "Skyrim", który bardzo lubię. A więc jeżeli ta gra ma być jak Skyrim, to czemu nie, może jestem zainteresowany: FUS RO DAH!!!
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Zrobiłem wszystko co pisali w pomocy technicznej, teraz zaczęły wyskakiwać jakieś błędy, więc progres! Myślałem, że coś zjebałem, bo nawet klienta GOG nie mogę teraz uruchomić. Ale nie, steam śmiga jak złoto, tylko nie GOG :)

O matko, jaka to jest patologia.

Tak sobie myślę, jakby mi klient zapłacił za oksy, po czym wraca, że nic nie widzi, a ja mu na to "panie, ale to myślisz, że to tak łatwo zbadać? na razie panu dałem -0,5, coś tam z cylindrem się pomieszało, przyjdź pan jutro za trzy tygodnie to zbadam jeszcze raz i będziemy powoli dochodzić do właściwej wady". :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz


[Obrazek: tenor.gif]
Polski już nie ma.

Odpowiedz
@kluski:

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości