Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
(16-02-2022, 11:19)simek napisał(a): Ja tam wciąż mam ochotę przejść tą gierkę, ale czekam na stabilną, załataną wersję na najnowsze konsole. Może za jakiś rok będzie to już możliwe :)

No to dokładnie taka wersja wjechała wczoraj. Pograłem kilka godzin i to jest niebo a ziemia w porównaniu do tego, co się odpierdalało po premierze. Wersja na PS5 wygląda fajnie - rt jest do wywalenia ale lepsze tekstury, oświetlenie, draw distance, framerate czy w końcu zwiększony ruch na ulicach są widoczne nawet bez porównań 1:1. Gra ani razu się nie wysypała, jakieś tam śmieszne glitche nadal się pojawiają ale widać że sporo ogarnęli (m.in. zachowanie npc, chociaż to akurat loteria).

Działa i wyglada ok, wiec teraz mogą w końcu grzebać przy zawartości.

Odpowiedz
Wiecie, uznałem, że jednak wypada wreszcie zagrać w Cyberpunka i wyrobić sobie zdanie z pierwszej ręki. Na Steamie trwa wakacyjna przecena, pomyślałem, a co mi tam. Tworzę swojego V, pochodzenie korpo, wczytuje się poziom, wychodzę z kibelka do lobby Arasaki i widzę przez ścianę drzewka rosnące przed budynkiem, wychodzę z gry i włączam Mankind Divided. Także tego, tyle moich wrażeń z Cyberpunka jak na razie.

Odpowiedz
Poprawili wreszcie wybuchy granatów w wodzie?

Odpowiedz
Jeśli jeszcze odważę się toto odpalić to sprawdzę.

Odpowiedz
Tak, to było poprawione już w okolicach września 2021.

Odpowiedz
Youniverse

Odpowiedz


[Obrazek: 0cd4e2eb699546bada55daf0541d1f48.gif]
Polski już nie ma.

Odpowiedz
To pewnie ten kot ze Stray.

Odpowiedz
To podobno nie wyjdzie na starej generacji? :D Niezła beka. Zapowiedzieli też nowy patch, podobno ostatni na starej generacji - następne będą tylko na nowej. Muszą być tam niezłe problemy z tym silnikiem, bo z tego co wydedukowałem, to nie da się na starej generacji wprowadzić niektórych rzeczy, dlatego mam teorię, że zrezygnowali ze starych konsol, bo chcą w następnym patchu w końcu ogarnąć policję/AI (w sumie poniekąd sami to zapowiedzieli).

Odpowiedz
(31-08-2022, 11:40)Bartholomew napisał(a):
Rzucił ktoś okiem? Ja w sumie trochę od niechcenia włączyłem pierwszy odcinek, potem drugi, trzeci... i w zasadzie obejrzałem całość na dwóch posiedzeniach. Bardzo dobra rzecz. W swojej niszy - czyli cyberpunkowego akcyjniaka na sterydach - nawet bardzo dobra. Wiadomo, w fabule roi się od klisz i przewidywalnych rozwiązań, ale jest podana na tyle dobrze, a bohaterowie na tyle wyraziści, że historię mimo wszystko śledzi się z przyjemnością. Sceny akcji są znakomite, ogólnie kreska, choć miewa słabsze momenty, jest świetna, całość nie miewa przestojów, a finałowe odcinki to jeden wielki rozpierdol. Ja tam polecam, zwłaszcza fanom gatunku. A gry tym bardziej (sam nie grałem).

Odpowiedz
Na pomidorach poki co 100% (przy czym brak recek od TC), na IMDB 8.7, niezle.

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/09/17/cyberpunk-edgerunners-has-some-of-netflixs-highest-audience-scores-ever/?sh=f3fb3173132c
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Cedep ma jeszcze okazję wyjść z twarzą. Seriał narobił trochę pozytywnego szumu (największa ilość aktualnie grających graczy od czasu premiery gry), ale nadchodzący dodatek musi być perfekcyjny. Miejmy nadzieję, że mniejszy w skali, ale bardziej dopracowany. Tylko wtedy marka ostatecznie nie upadnie.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Przede wszystkich dobrze, że zrezygnowali ze starej generacji jeżeli chodzi o dodatek.

Odpowiedz
Pierwszy odcinek po prostu dobry, wizualnie rewelka, oczywiście klimatyczna wizja świata... Tylko trochę uproszczona fabuła i nie do końca podeszła mi muzyka/piosenki. Taki Joker w wersji Cyberpunkowej, przedstawionej w 20 minut.

Ale od drugiego odcinka poziom ostro idzie w górę. Ba, pierwszy jest uproszczony bo jest tylko wstępem do dalszej części. Odcinki 2-4 są doskonałe, mocno w stylu Arcane, ale w czwartym odcinku nie ma spadku formy ani nie biegają żadne wąsiaste Picachu będące profesorem uczelni i tak dalej. xd

Świetnie przedstawione postacie, ich relacje, motywacje, wszystko żywe i z werwą. Nie mogę się doczekać co dalej.

Odpowiedz
Jeśli odcinki 2-4 są według Ciebie doskonale, ciekaw jestem co napiszesz po szóstym. :)

Odpowiedz
Pierwszy odcinek był jak dla mnie totalnie mdły, komentarz społeczny jak przystało na uniwersum Pondsmitha karykaturalny i leniwy, w scenach akcji fizyka oczywiście nie istnieje, a główny bohater to Kaneda.
Mówicie, że dalej jest lepiej?

Odpowiedz
Pierwszy odcinek najsłabszy. Skojarzenie z Akirą całkiem słuszne. Poczekaj na finał. ;)

Ogólnie tak jak pisałem wcześniej - serial ogrywa klisze i nie wymyśla gatunku na nowo, ale to się po prostu dobrze ogląda. Widać, że twórcy odrobili lekcje z klasyki.

Odpowiedz
Co za wspaniała mieszanka Cyberpunku z Ghost in the Shell, Berserkiem i Akirą. :D

Skończyłem 9 odcinek, jak w scenie zdrady wjechała ta muzyka z gry



to normalnie ciary.

Póki co tak z półeczkę wyżej niż Arcane. Jadę z finałem.

nawrocki napisał(a):Jeśli odcinki 2-4 są według Ciebie doskonale, ciekaw jestem co napiszesz po szóstym. :)

W szóstym wywaliło poziom mroku poza skalę, takie anime właśnie lubię.
Ogólnie odcinki 2-6 są doskonałe, potem 7-8 spowolnienie tempa, dużo mniej przebojowe, z podbudową pod finał, no i 9 znowu rewelka.

Odpowiedz
No dobra, to cały sezon obejrzany.

Spodziewałem się większego kopa w finale, może jakiegoś zaskoczenia, albo jeszcze lepszego zawiązania wątku?
Z drugiej strony, fajnie że serial pozostał w ramach pewnego realizmu, no i zakończenie jest takie słodko-gorzkie, zależnie od perspektywy - można tu widzieć złe zakończenie, albo happy end.

Jako całość 8+/10, jak kiedyś obejrzę drugi raz, może będzie 9/10, najlepsze anime jakie oglądałem od dobrych paru lat.

Odpowiedz
Przejrzałem sobie wszystkie 3 wersje językowe.

Polecam oglądać po japońsku. Angielski dubbing gorszy, polski kaleczy uszy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości